סאן היט - איך אתם מחממים את הבית?

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

איך אתם מחממים את הבית?

בכל מה שקשור לנושא הזה של חימום הבית חלו תמורות רבות בשנים האחרונות.
אם לפני עשרות שנים היה זה האח שבו הסיקו את גזירי העץ וסביבו ישבו בני הבית והתחממו, הרי שתנורי הנפט היו אלו שהחליפו אותם והיוו פתרון הרבה יותר קל, נגיש ומחמם. עם השנים ננטשו גם תנורי הנפט והגיעו תנורי החשמל. היו אלו תנורי הספירלה שבהם דלקה גם כן כמעט אש חיה כמו באח וכמו בתחליף שלו תנור הנפט. תנורי הספירלה חיממו מעט את האזור שסביבן אבל ממש לא הרבה מעבר לזה. לאחר זמן הופיעו מפזרי החום שהם כבר עשו את העבודה בצורה הרבה יותר אסתטית ובטוחה בלי שיראו את האש. יחד עם התפתחותם של תנורי החשמל השונים הופיעו גם ההסקות, המערכות המרכזיות כשהם כבר ממש נחשבו לפתרון יעיל ומחמם באמת.

לאחר זמן כבר הגיעו גם המזגנים שהכניסו רוח חמימה וחדשה (וקצת יבשה) אך בהחלט יעילה מאוד.
בזמן שכל אלו הלכו והתפתחו היו כאלה שחשבו על חימום תת רצפתי. מדובר במערכת חימום המותקנת מתחת לריצוף וכך מתקבל חימום נעים בכל החלל כולו בלי שהאוויר יתייבש כי אין כאן אוויר חם שנושב פנימה. מצד שני מדובר בחימום שמשתלט על כל החלל כולו בגלל הפיזור הנכון של גופי החימום מתחת לריצוף של כל השטח.

היתרונות של מערכות חימום תת רצפתי

אז למערכות החימום התת רצפתיות יש הרבה מאוד יתרונות.
  • מערכת חימום בטיחותית לשימוש - מדובר במערכת בטוחה לשימוש שלא מסכנת את בני הבית. המערכת רחוקה ממגע יד אדם ועל כן אין כל חשש מפני כוויות.
  • מערכת חימום נעימה – מערכת החימום התת רצפתית היא מערכת נוחה מאוד לשימוש. התחושה של לדרוך על רצפה חמה בחורף הקר היא תחושה מדהימה ונעימה. היא גם יעילה במיוחד בחדרי רחצה כאשר אנחנו יוצאים יחפים מהמקלחת והיא מתאימה במיוחד בבית שם יש תינוק זוחל שאמור לבלות על הרצפה לצורך ההתפתחות שלו.
מה שלמעשה עשוי לסייע ולמנוע מחלות חורף ולהאיץ את קצב ההתפתחות של התינוקות.
  • חימום שלא תופס מקום – חימום תת רצפתי הוא חימום שלא תופס מקום במרחב. זה לא תנור חימום גדול שניצב לו במרכז הבית וזה גם לא מזגן שתולה על הקיר. למעשה בבית לא רואים בכלל את מערכת החימום אך היא מורגשת היטב ותורמת תחושה הרבה יותר נעימה ונוחה.

איך מתקינים חימום תת רצפתי

אז איך מתקינים את מערת החימום התת רצפתית? לרוב יש לקחת בחשבון את התנור הזה כאשר בונים את הבית. כך יתכננו כבר את המערכת מראש. אם זה לא קרה, יהיה צורך לבצע עבודות שונות לצורך ההתקנה כאשר זה עשוי לכלול ניסור בטון ועוד כדי להתקין את המערכת כולה.

מאמר בשיתוף אתר https://yahalomi.co.il/
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר