סאן היט - איך לבחור טכנאי דודי שמש?

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

איך לבחור טכנאי דודי שמש?
 
רובינו, בוחרים להתקין דוד שמש אשר ישתמש באנרגיית החום של השמש לצורך חימום המים ויאפשר לנו לחסוך בעלויות החשמל החודשיות. אם יש לך דוד תקול או שברצונך להחליף את הדוד הקיים, עליך לאתר טכנאי אשר מתמחה בנושא זה בלבד.
 
לצערנו, תוכניות טלוויזיה כמו יצאת צדיק מציגים פעם אחר פעם טכנאים נכלוליים אשר באים לעקוץ את הלקוח ולא לעזור לו. במאמר זה, אציג לך 4 טיפים שיעזרו לך לסנן את שלל הטכנאים שתתקל בהם בדרך.
 
איך לבחור טכנאי דודי שמש?
 
לא משנה אם יש לך דוד שמש שהתקלקל בפתאומיות כתוצאה מבלאי טבעי או שיש לך צורך בהתקנה של דוד שמש חדש – זה בדיוק הזמן לאתר טכנאי דודי שמש שיעניק לך שירות אמין, מקצועי ואדיב במחיר הוגן.
 
בחירה מושכלת של טכנאי דודי שמש חייבת להתבצע על פי הפרמטרים הבאים:
 
  • מיקום – באופן כללי, תמיד עדיף לאתר טכנאי דודי שמש מקומי אשר יוכל להעניק לך את השירות הרצוי. לדוגמא, אם הנכס נמצא בקריות – תמיד כדאי להעדיף טכנאי דודי שמש בקריות אשר יוכל להיות זמין הרבה יותר לצרכים שלך ולא טכנאי דודי שמש בחיפה, עכו ונהריה שיתקשה להגיע אליך בזמן קצר.
  • ניסיון מקצועי – באופן כללי, אין בתחום דודי השמש תעודה מקצועית, אך לרוב ניתן לשאול את הטכנאי מספר שאלות כלליות אשר יצביעו על הניסיון המקצועי שלו. אם הטכנאי שעומד לפני מתחיל לגמגם או למרוח אותך בסיפורי סבתא – זה הזמן לנטוש אותו ולחפש מישהו אחר שיבצע עבורך את העבודה הדרושה.
  • המלצות וביקורות –כל טכנאי אשר מכבד את עצמו מחזיק בעמוד עסקי בפייסבוק, עמוד עסקי בגוגל או אתר אישי אשר מציג המלצות וביקורות של לקוחות עבר. מומלץ לעבור על שלל הביקורות וההמלצות בקצרה  - אם הטכנאי לא ממש מקצועי,  הדבר יצוף עם אינספור ביקורות שליליות.
  • מחירים – רשת האינטרנט מאפשרת לכל אחד לבצע השוואת מחירים מהירה על ידי בחינה של מחירים ממוצעים לשירותים נפוצים (החלפת פלאנג', התקנת דוד שמש וכדומה). מומלץ להתקשר ל – 2-3 טכנאים או לבדוק ברשת מה המחיר הממוצע לעבודה אצלך.
 
לסיכום, בחירה מושכלת של טכנאי דודי שמש יכולה להיות ההבדל בין טכנאי מוסמך שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר לבין טכנאי דודי שמש אשר ינסה לעקוץ, לרמות ולשקר אותך.
 
 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר