סאן היט - איך להעלות את ערך הבית באמצעות חימום תת רצפתי ומערכות נוספות

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

איך להעלות את ערך הבית באמצעות חימום תת רצפתי ומערכות נוספות

המשמעות של השבחה היא להעלות את ערך הבית, על ידי הכנסת שיפורים איכותיים. אותם השיפורים מעלים את איכות המגורים בבית, אך גם מאפשרים להפוך אותו לנכס מניב עם ערך גבוה יותר. כלומר, ניתן להשכיר אותו במחיר גבוה יותר ובבוא היום אפשר גם למכור אותו בפרמיה משופרת. כלומר מחיר המכירה יהיה גבוה יותר ממחיר הנכס כרגע בצירוף מחיר המערכת שהותקנה או עלות השיפוץ. בשורות באות נציג כמה דרכים ומערכות שמשביחים את ערך הבית בצורה נאה. 

חימום תת רצפתי – חימום הבית יעיל יותר

במידה רבה, מערכות שמשביחות נכסים ובתים מביאות עימן תוספת ערך שיווקי. לדוגמא, התקנה של מערכת חימום תת רצפתית במסגרת מודעה בלוח הומלי או בכל לוח נדלן אחר, תביא לעלייה במספר הפונים וסגירת עסקה (מכירה או השכרה), מהר יותר. אך מהי בעצם מערכת לחימום מסוג זה? מדובר על מערכת שמותקנת מתחת לרצפה, כך שהיא לא נראית לעין. המערכת מבוססת על חימום חשמלי או חימום של צנרת מים ייעודית, בצורה אחידה וטובה. מכיוון שחום עולה למעלה, הדבר מביא לחימום אחיד ונעים בכל הדירה. המערכת לא מייבשת את האוויר כמו מזגן ומבטלת את אפקט הרצפה הקרה בחורף. מערכת כזאת נחשבת ליעילה ללא צורך בתחזוקה שוטפת משמעותית. היא שומרת על עיצוב הבית ונחשבת למאוד מודרנית, מבוקשת, נוחה וידידותית לשימוש. אמנם יש צורך בשיפוץ לצורך ההתקנה, אבל לאחר מכן המערכת פועלת היטב לאורך שנים. הסקה מסוג זה מעלה את ערך הנכס בצורה משמעותית.

שאיבה מרכזית – הסוף לשאיבת אבק מאומצת

מערכת מסוג נוסף שיכולה להעלות את ערך הנכס ולהשביח אותו נקראת שאיבה מרכזית. מערכת כזאת מעניקה לבית עצמו לעזור בניקיון בצורה שלא הייתה אפשרית קודם לכן. אין צורך לבצע שאיבת אבק ידנית מאומצת. אין עוד צורך להתעסק עם שואבים רובוטיים שכל הזמן נתקעים או שצריך לרוקן בהם את תא האבק שהתמלא מהר. זו מערכת עם שאיבה עצמאית, בשיטת חבר והפעל (מחברים ציוד קצה לנקודה הקרובה). מחברים רק את ציוד הקצה ושאיבת האבק נעשית בצורה יעילה. המיכל שקולט את האבק והלכלוך בעל תכולה ניכרת ויש להחליף אותו רק בכל מספר חודשים. אין צורך להתעסק עם העברת שואב אבק ממקום למקום. כמו כן עוצמת השאיבה מנקה את הבית ביעילות גבוהה מאי פעם. לכל זה יש משמעות ניכרת בהעלאת ערך הבית והשבחתו.

שיטות השבחה נוספות

שדרוגים ומערכות נוספות שיכולים להעלות את ערך הבית:
  1. התקנת מעלית בבניין ישן.
  2. הקמת מרפסת שמש חדשה.
  3. שיפוץ המטבח למשל עם פתרונות אינטגרליים.
  4. התקנת שיפורים בחדר הרחצה, כגון אסלה מרחפת או ניאגרה סמויה.
  5. הקמת נישות גבס לסידור חלל הפנים או הנמכת תקרה בשילוב גופי תאורה מודרניים.
 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר