סאן היט - איך לחמם את הבית בזול ובאופן יעיל?

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

איך לחמם את הבית בזול ובאופן יעיל?

נכון שהחורף בישראל הוא קצר, אבל ישנם ימים קרים במיוחד המחייבים אותנו להתכונן והלכין את הבית שלנו לימים אלה ולמצוא פתרונות חימום יעילים וכמו שכולנו הישראלים אוהבים, גם זולים. במאמר זה נסקור את אפשרויות החימום השונות בבית.
שמדובר על חימום הבית באמצעות מכשיטים אלקטרוניים חשוב מאוד לנקוט באמצעי זהירות רבים ולעיתים אף מומלץ להתייעץ עם חשמלאי מוסמך במטרה למנוע מקרי קצר והתחשמלויות.

חימום באמצעות מזגן

אחד הפתרונות הגאוניים ביותר הוא המזגן. פתרון זה יעיל במיוחד גם בתקופת הקיץ החמה (במיוחד באקלים המדברי הפוקד את ישראל תקופה זו). מזגן מהווה פתרון חימום, אם כי גם הנפוץ ביותר בישראל על אף שהוא אינו היעיל ביותר עבור חימום.
חימום ביתי באמצעות מזגן הוא דרך מהירה לחמם את הבית וניתן לומר כי צריכת החשמל של המזגן לא גבוהה במיוחד. בזמן הפעלת המזגן חשוב מאוד לאטום את הבית באופן מוחלט בכדי למנוע כניסה של אוויר ולעבודה מאומצת של המדחס.
איטום הבית הופך את האוויר בבית למחניק ולא נעים ולכן מומלץ שלא להגדיר את המזגן לטמפרטורה הגבוהה ביותר.
 

חימום באמצעות קמינים ועצים

אז נכון שקמינים ועצי הסקה בעולם המודרני נשמעים כמו פריטי אספנות אשר משעבדת אותנו לחימום הבית באמצעות הבערת עצים בתוך הבית אך למרות זאת מדובר בפתרון הזול ביותר, היעיל ביותר והידידותי ביותר לסביבה. ישנם עצי הסקה, אשר ידידותיים יותר לסביבה מהבערת סולר, גז או נפץ. הם מפיקים חום בעוצמה גבוהה במיוחד , אז אם אתם סובלים מקור, פתרון זה יכול להקל עליכם מאוד.
בנוסף, קמינים הפכו לפריט עיצובי לכל דבר ועניין בבית המשדר יוקרתיות. אם תראו איך הקמינים של היום נראים, תבינו כנראה על מה אנחנו מדברים.
 

חימום באמצעות קמינים וסולר

עוד פתרון קמינים מפנק ביותר, אשר מאפשר לנו להנות מכל היתרונות של הקמינים מבלי להתעסק עם עצי הסקה וכל העבודה שמסביב. במקרה זה צריך רק ללחוץ על כפתור ואחת לשנה למלא את מיכל הסולר שמזרים את האנרגיה לקמין.
על אף הנוחות, מדובר בפתרון ידידותי פחות לסביבה מהפתרונות הקודמים שציינו, אך מדובר בפתרון זול במיוחד.
 

חימום באמצעות רדיאטור

רדיאטור מפיק חום בעוצמה יציבה, אך הוא מחייב אותנו לפתוח חלונות במטרה להעלות את כמות הלחות בבית ולאפשר לו להתאוורר. למרות היתרונות הרבים של חימום ברדיאטור, מדובר בפתרון יקר ביחד לפתרונות החימום האחרים והוא מתאים בעיקר לחללים קטנים ולכן השימוש בו אינו מומלץ אם רוצים לחמם בית שלם.
 

חימום באמצות תנור ספרילה

מדובר באחד הפתרונות הנידיים אשר היו נפוצים יותר בעבר, בו הוא היה מצרך חימום יקר במיוחד. עם התקדמות הטכנולגיה פותחו תנורים חשמליים זולים יותר, בטוחים יותר וחסכוניים יותר ולכן תנורי הספרילה הוזנחו כמעט באופן מלא וההמלצה שלנו אליכם היא להתחיל להפרד מתנור הספירלה שלכם ולהצטייד בתנור חשמלי וחדש.
 
 
 


 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר