סאן היט - איך לשלב מערכות חימום תת רצפתיות במסגרת שיפוץ הדירה?

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

איך לשלב מערכות חימום תת רצפתיות במסגרת שיפוץ הדירה?

שילוב של מערכות חימום תת רצפתיות במסגרת שיפוץ הדירה מהוות אתגר אדריכלי ודורשות ידע אמיתי בתשתיות האנרגיה השונות. יתרה מכך, יש צורך בהבנת השימושים השונים בכל אזור וסוג הריצוף האידיאלי – בכדי ליהנות מחימום מדויק ונעים. רוצים לדעת איך עושים זאת? הצטרפו אלינו לכתבה הבאה.   
  

היכרות עם התשתיות הקיימות

בטרם ניגשים לעבודה, חשוב להכיר את תשתיות החשמל, המים והגז אשר עוברות בדירה, בכדי להבין איפה להניח את מערכת החימום וממה להיזהר בדרך. כדאי לדעת גם אילו צינורות מוליכים כל תשתית ומה רמת הבידוד שלהם – כדי למנוע תקלות בזמן העבודה או לאחרי. למעשה, רק אחרי שמכירים את כל המבנה האדריכלי ועוברים על השרטוטים של כל תוכניות הבניין, ניתן להמשיך בעבודה.

בחירת מערכת החימום הנכונה להתקנה

חשוב לבחור את המערכת אשר תתאים לפירים הקיימים או ליצור פירים ייעודיים עבור המערכת. אבל לא רק זאת, שווה לקחת בחשבון גם את העניין גודלה של המערכת והדרישות האנרגטיות שלה. בתים אשר תשתית החשמל שלהם אינה מתקדמת אולי יתקשו להתמודד עם מערכות חימום עוצמתיות ולכן כדאי להכיר את כל מערכות החימום אשר קיימות ולבצע התאמה מדויקת לכל דירה.

הסרה של הריצוף הקיים

במהלך השיפוץ אנו ברוב המקרים נסיר את הריצוף הישן ונשדרג את המראה של הדירה עם ריצוף חדש. בתהליך זה, אנו גם נמקם את המערכת החדשה לחימום ונציב אותה מתחת לריצוף הישן. שימו לב, לא רבים יודעים זאת אך יש גם יריעות חימום אשר אינם מצריכות והסרה של הריצוף. בחירה באחרונים, תאפשר לכם לצמצם בהוצאות השיפוץ ולהגיע אל מחיר שיפוץ דירה שפוי.

הנחה של משטח איכותי

בשלב זה כדאי כבר לבחור את ריצוף האשר יעביר את החום באופן אופטימלי ואשר יעניק מראה מנצח באספקט הדקורטיבי. לאחר שתתייעצו עם מומחים בתחום, ניתן יהיה להתקין את הריצוף החדש באופן הטוב ביותר כמובן, תוך המרחק המתאים  מיחידות החימום השונות ותוך אפשרות לשלוט בעוצמת החום אשר חודר דרך הרצפה שלב זה מהווה את המהות של השיפוץ ולכן יש לקחת אותו בכובד ראש.

ביצוע בקרת איכות

לאחר שהמערכת הונחה, חוברת לתשתיות ומוכנה לפעולה – יש לבצע בקרת איכות בכדי לוודא שהשיפוץ עבד כהלכה. בשלב זה יש לבדוק טמפרטורות שונות ולראות שאין כל קפיצות בארון החשמל עקב עבודה לקויה במהלך השיפוץ ולשים לב לפינישים וללוק אנד וויב שקיים בדירה לאחר סיום תהליך העבודה.

לסיכום: חשוב לבחור בשיפוצניקים אשר יש להם ידע בתחום ייחודי זה ואף להוסיף מתקין מוסמך אשר יפקח על התהליך. מכיוון שמדובר בהשקעה חד פעמית אשר צריכה לשרת אתכם במשך שנים, שווה גם להתעכב על בחירת הריצוף בכדי לזכות בחוויה המלאה בסיומו של השיפוץ.
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר