סאן היט - איך תוכלו לעשות כסף מאנרגיה סולארית

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

איך תוכלו לעשות כסף מאנרגיה סולארית


ככול שהטכנולוגיה התקדמה והעלות ירדה, הפכה האנרגיה הסולארית לאופציה מעשית עבור צרכנים ביתיים ועסקיים. מערכת פאנלים סולארית על הגג יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בחשבונות החשמל החודשיים, כל עוד הפאנלים פועלים ומייצרים עבורכם חשמל.

איך להרוויח מאנרגיה סולארית

בדרך כלל, מקורות אנרגיה מתחדשים מבוקשים יותר כאשר מחירי הדלקים המאובנים גבוהים, אבל עדיין יש דרכים רבות שבהן אפשר להרוויח מאנרגיה סולארית, גם כאשר מחירי הנפט יורדים, וגם אם מחירי הנפט יעלו בעתיד.

החזר השקעה בטוח ומהיר
מערכת הפאנלים הסולארית המותקנת על גגות בניינים, מתחילה לפעול מדי בוקר מיד עם זריחת השמש. הפאנלים הסולאריים קולטים את אנרגיית קרני השמש, והופכים אותה לחשמל שמיש בארץ.
כאשר מערכת הפאנלים הסולאריים קולטת את אנרגיית השמש, היא מזרימה אותה לממיר מתח. והממיר, כשמו כן הוא, ממיר את האנרגיה שנקלטה במערכת הסולארית שמייצרת חשמל והופך אותו לחשמל 230V שבו ניתן להשתמש בישראל.

השקעה בטוחה ללא סיכון
בהסכם שייחתם ביניכם לבין רשות החשמל, הרשות תרכוש מכם את החשמל שמייצרת האנרגיה הסולארית שלכם לאורך 25 שנה. סכומי הכסף שתקבלו תלויים במספר גורמים, כמו:
  • גודל שטח הגג.
  • גובה הגג – האם מערכת הפאנלים הותקנה על הקרקע, על גג בניין נמוך או על גג בניין גבוה?
  • כיוון הגג לפי שושנת הרוחות – האם הגג פונה למזרח, למערב, לצפון או לדרום?.
  • המיקום הגיאוגרפי של הגג – האם בצפון הארץ, במרכז או בדרום?
  • כמות צריכת החשמל הנוכחית שלכם - ככול שתצרכו פחות ]חשמל, כך התשלום מחברת החשמל יהיה גבוה יותר.
אתרי האינטרנט של חברות המתקינות פאנלים סולאריים, מציעים מחשבונים שמאפשרים לחשב את הרווח הצפוי מהפאנלים הסולאריים.
באופן כללי, גובה הסכום שתקבלו מחברת החשמל תלוי בגודל המערכת הסולארית שלכם. רשות החשמל מציעה 48 אגורות לכל ייצור קוט״ש, לתקופה של 25 שנים.

חיסכון בחשבון החשמל החודשי
חשבון החשמל הוא אחת ההוצאות החודשיות הקבועות שלכם. התקנת מערכת סולארית על הגג או בחצר המבנה, יכולה להפחית באופן משמעותי את חשבון החשמל של הבית או העסק. הטענה היא שלאורך חייה של המערכת הסולארית, תוכלו להרוויח כ-400 אלף ₪.

תרומה חשוב לסביבה
כשאתם משתמשים באנרגיה ירוקה ובלתי מתכלה שמגיעה מקרני השמש, אתם מונעים זיהומים סביבתיים הפוגעים באיכות האוויר, האדמה ומקורות המים. זיהומים המתלווים להליך הייצור של האנרגיה המסורתית המשתמשת בדלק מאובנים. בדרך זאת, אתם לוקחים חלק בשמירה ובהגנה על הסביבה, גם למען הדורות הבאים.

הכנסה קבועה ללא מאמץ
יש חברות להתקנת מערכות סולאריות המציעות שירות מלא, המשחרר אתכם מכול העניינים הבירוקרטיים. כלומר, החברה תטפל עבורכם בכול האישורים וההסכמים הנדרשים מול ועדות התכנון, הרשויות המקומיות ורשות החשמל.
כיוון שהתקנת מערכת סולארית על ידי יצרן אמין ומקצועי, אמורה לתת לכם גם אחריות יצרן ארוכת טווח, תוכלו להיות שקטים ובטוחים שהשמש תמשיך להעניק לכם הכנסה קבועה עוד שנים רבות. 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר