סאן היט - אנרגיה מתחדשת - כל מה שצריך לדעת

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

אנרגיה מתחדשת - כל מה שצריך לדעת

בשנים האחרונות עלתה המודעות לאנרגיה מתחדשת – שימוש אפקטיבי במשאבי טבע על מנת לצמצם זיהום סביבתי. אנרגיה מתחדשת מגיעה ממקורות טבעיים או מתהליכים חוזרים. כמו למשל, שימוש באור השמש על מנת לחמם את המים או שימוש בטחנות רוח.

היתרון הבולט עבור הסביבה הוא שאנרגיה מתחדשת אינה עושה שימוש בנפט, גז או פחם, מקורות אנרגיה שאינם מתחדשים שזמינים בכמות מוגבלת וייצורם עשוי לזהם את הסביבה ולפגוע בבריאות.
עם התקדמות הטכנולוגיה אומצו דרכים מתקדמות לשימוש באנרגיה סולארית לחימום, תאורה ועוד יישומים בהיקף נרחב יותר וביעילות גבוהה מאוד תוך צמצום התלות בדלקים וחתירה לפיתוח בר קיימא.

אור השמש הזמין הפך לדרך הפופולארית ביותר לאנרגיה סולארית, פתרון ירוק וידידותי לסביבה שניתן ליישם גם בסביבת המגורים באמצעות פאנלים סולאריים ועם הזמן העלויות פוחתות והמוצרים אמינים וטובים יותר.
למעשה, חימום מי בריכה או חימום תת רצפתי אינו דורש מעורבות לאחר ההתקנה ומשרת היטב את הדיירים במינימום הוצאות ותחזוקה ובמקסימום יעילות.

מנועי הצמיחה של אנרגיה מתחדשת

אנרגיה מתחדשת - הפקת אנרגיה באמצעות שריפת פסולת נחשבת לדרך אפקטיבית כאשר מדובר במתקנים לשריפת פסולת המספק חשמל לבתי אב. שיטה זו מסוגלת לטפל באחוז גבוה מהפסולת הקיימת ולהשתמש בה כמקור לאנרגיית חשמל תוך הפחתת גזי חממה ושימוש בדלקים מזהמים.
עם זאת, רבים אינם מעוניינים שתתבצע שריפת פסולת ליד ביתם ולכן, השימוש באנרגיה סולארית המופקת מהשמש הפכה לפתרון ירוק רצוי יותר בו ניתן לראות שימושים רבים כמו בחימום תת רצפתי המבוסס על חימום צינורות מים מתחת לאריחי הרצפה המאפשר פיזור אחיד של חום, שמירה על אסתטיקה נקייה בחלל, ללא סכנת כוויה וחיסכון לאורך זמן וכן חימום סולארי של בריכות שחייה באמצעות השמש – מענה מצוין לבריכות שחייה במדינת ישראל השמשית.

היתרון הגדול, כאמור, הוא שמערכות אנרגיה סולארית אינן מייצרות מזהמי אוויר או גזי חממה וקל מאוד להשתמש בהם כולל שימוש ביתי.
אנרגיית רוח אף היא נחשבת לאפקטיבית כמקור לייצור חשמל ומיושמת במקומות רבים בעיקר בגבעות ובמרחבים פתוחים ונראה שבעתיד יעלה גם השימוש באנרגיית המים ליצירת חשמל בעיקר בסכרים.   בנוסף, נעשה שימוש באנרגיה גיאותרמית ובאנרגיה מביומסה – המרה של חומרים אורגניים.
המטרה של מדינות רבות כמו למשל, דנמרק בה המודעות הסביבתית גבוהה מאוד היא להגיע לאנרגיית אפס פחמן או להקטין את פליטת 02C. הטכנולוגיה מתחילה לרתום אנרגיה ובתקופת הקורונה עם קושי בייצור ובהובלת דלקים למיניהם קיבלה האנרגיה המתחדשת את התמריץ לו היא היתה זקוקה בהעלאת המודעות והנזקים הסביבתיים שבאנרגיה שאינה מתחדשת וביישומים היצירתיים והמשתנים של אנרגיה מתחדשת בשימוש המשאבים המקוריים ללא תלות.

תהליך פיזיקלי פשוט לחיסכון משמעותי וחיים ללא מזהמים

המשימה בכל מה שקשור לאנרגיה מתחדשת היא לרתום את האנרגיה לטובת השימוש היומיומי כל זה על בסיס תהליך פיזיקלי אמין כמו בחימום תת רצפתי שאינו מלווה בקרינה אלקטרומגנטית או חימום מי הבריכה המבוסס על שימוש במשאבת חום שיכולה להמיר את קרני השמש לאנרגיה המבוקשת.

למרבה השמחה, כיום יותר מבנים גם משתמשים בגגות סולאריים ועל מנת למקסם את הפעילות והשימוש כדאי לפנות למומחים לאנרגיה מתחדשת.

אלה יוכלו למצוא עבורכם את הפתרונות הטובים ביותר בהתאם לגודל המבנה, תנאי הסביבה, הצרכים, התקציב ולוחות הזמנים ולבצע בפועל את ההתקנה.

שימו לב שבחימום תת רצפתי תדרשו הרמת רצפה ולכן, כדאי לשלב אותו כבר בשלב השיפוץ או תהליך הבנייה בעוד חימום מי בריכה או ג'קוזי באמצעות משאבת חום ניתן לשלב בכל שלב, כך שאף פעם לא מאוחר מדי להכניס אנרגיה מתחדשת אליכם הביתה. 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר