סאן היט - את חימום הבית ניתן לעשות באמצעות חשמל מאנרגיה ירוקה

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

את חימום הבית ניתן לעשות באמצעות חשמל מאנרגיה ירוקה

בדיוק כמו בימי הקיץ החמים, בהם נרשמים עליות של ממש בצריכת החשמל, אותו הדבר קורה גם בתקופת החורף. עת אשר כמעט בכל בית בישראל מפעילים אמצעי חימום שונים. אלו מכבידות מאוד מבחינה כספית.

כדאי לדעת שעם מעט תכנון מראש, תוכלו בהחלט ליהנות מחורף חם ונעים גם בלי לשלם את הוצאות החשמל המנופחות.

לא תמיד אנחנו זוכרים שהשימוש בחשמל לא רק מכביד עלינו מבחינה כלכלית. מדובר גם בפגיעה ובנזקים מצטברים לסביבה תוך ניצול מואץ של משאבי טבע רבים אשר כל אלו נדרשים לצורך הפקת האנרגיה. כך שמכל הסיבות שבעולם, חשוב שננצל את האפשרויות החלופיות, על מנת שאכן אפשר יהיה ליהנות מחימום לא יקר שגם לא יפגע בסביבה.

חידושים בתחום האנרגיה הירוקה

האנרגיה הירוקה הוא תחום שמשתנה ומתחדש כל הזמן. השימוש בה נחשב אמנם לחדשני למדי אך עם זאת היא כבר הספיקה לצבור תאוצה והיא כיום נמצאת בשימוש נרחב למדי בחלקים רבים בעולם.

מעניין לציין כי דווקא בישראל, החימום של הבית באמצעות שימוש במערכות סולאריות שעושות שימוש באנרגיית השמש, היא לא ממש מקובלת ואין לזה סיבות של ממש. 

אנחנו כאן על מנת לספר לכם מעט יותר על הנושא של אנרגיה סולארית ובאופן כללי שימוש באנרגיה ירוקה לצורך חימום הבית.

יש סיכוי שאם רק תחשפו לאפשרויות הללו, החיים שלכם ממש ישתנו ולטובה. בחברת sun4u מערכת סולארית ימצאו לכם פתרונות מעולים בנושא.

חימום בעזרת משאבת חום

משאבת חום זהו פתרון חכם ואפשר לומר שאפילו מהפכני. מדובר במערכת שמציעה פתרונות חימום מעולים לצד חיסכון כספי משמעותי. במשאבות החום ניתן להשתמש לצורך חימום בריכות שחייה, לצורך ביצוע תהליכי חימום הנדרשים בתעשייה, לחימום בתים פרטיים ולעוד שורה של אפשרויות.

משאבות החום נחשבות מאוד ביחס לפתרונות חימום אחרים. משאבות החום הן חסכוניות וגם אקולוגיות. זאת בגלל שהן מבוססות על חום שקיים בסביבה וכך נשמרת טמפרטורה קבועה לאורך זמן גם אם מזג האוויר בחוץ הוא קיצוני לכל כיוון.

מדובר בתהליכי חימום יעילים, זולים ומהירים שחוסכים אחוזים ניכרים בעלויות החימום.

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי זה חימום בטוח, חימום שאין בו סכנת כוויות, אין סכנת התלקחות ואין את הקרינה האלקטרומגנטית. אפשר גם לחלק את החימום בהתאם לחלקי הבית השונים כך שבאופן הזה החימום יהיה ממוקד יותר וגם חסכוני יותר.

אנרגיה סולארית

האנרגיה הסולארית היא אנרגיה שנוצרת על ידי השמש. כדי להפיק את האנרגיה מקרני השמש יש להתקין פאנלים סולאריים שאלו יקלטו את קרני השמש וימירו אותם לאנרגיה. באמצעות אותה אנרגיה אפשר להפעיל אמצעי חימום ולמעשה ליהנות מחשמל בעלויות הרבה יותר זולות.

תמיד כדאי לצאת מעט מהקופסא ולחשוב ולהתעניין על פתרונות חימום שונים שיהיו גם חסכוניים יותר וגם ידידותיים יותר.

 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר