סאן היט - בניה קלה וחימום תת-רצפתי

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

ללכת יחף בבית זה כיף! להתקרר מהרצפה הקרה בבית, זה פחות כיף. כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לחמם את הבית בשיטת חימום תת-רצפתי. החימום הרצפתי הינה דרך בה הרצפה חמה (אך לא חמה מידי) מספיק, כדי שלכפות הרגליים שלכם ושל הפעוט שלכם יהיה כיף ללכת בבית בלי להתקרר. אז איך זה בדיוק עובד? האם יש דרך אחת לחמם את הרצפה? האם זה מסוכן? מה בנוגע לחשבון החשמל? ואיך זה קשור לבנייה קלה?

אנו נענה על כל השאלות האלה. ולכם יהיה נותר רק להחליט.

 

אז מה זה חימום תת-רצפתי ואיך זה בדיוק עובד?

שמו כן הוא חימום תת-רצפתי הינה דרך לחמם את הרצפה והבית דרך הרצפה..

איך זה עובד?  הוא מותקן מתחת לרצפה ופועל על ידי פריסת מערך צינורות מים חמים, או לחלופין גופי חימום חשמליים. מתחת למערך הצינורות ישנה שכבת בידוד תרמי, מה שהופך את החימום לפתרון מאוד נעים, מפנק ויוקרתי. 

בערך כמו פעם, (בעת המצאת הקמין) בעת העתיקה וכן בימי הביניים אמצעי החימום העיקריים היו על ידי אש גלויה. כדי להתחמם היה נהוג לשבת סביב מדורת השבט כאשר עם הזמן נהגו להקיף את האש בלבנים בשלושה צדדים ולכסות אותה בצלחת ברזל

רק הרבה יותר משוכלל…

 

מה הקשר בין בניה קלה לחימום תת-רצפתי?

 

כמו שכבר ציינו ישנם כמה סוגים לחימום תת- רצפתי אך כשמדברים על צורת חימום אקולוגית ובטוחה באמת מדובר על חימום תת רצפתי מבוסס מים.

לקוחות רבים כיום מתקדמים לבנייה הקלה שהיא בניה מתקדמת יותר ודוגלת בבנייה ירוקה ובטוחה יותר. אז אם ברצוננו לחמם את הבית אך עדיין לשמור על העקרונות שלנו במיוחד בבית , נלך על חימום תת רצפתי מבוסס מים כיוון שהוא לא מייצר קרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת. מה שהופך אותו לבטוח יותר ואקולוגי יותר לכם, לבית ולמשפחה.  ובונוס נוסף, מתאים לכל סוגי הריצוף, חסכוני מבחינת עלויות תפעול ולא מזיק מבחינה בריאותית !

 

לסיכום, ישנם הרבה שיטות לחמם את הרצפה והבית, ולכולם יתרונות וחסרונות. כל שעליכם לעשות הוא להעמיד את ראש מעיינכם לפי מה שהכי חשוב לכם ומה שמתאים לכם ועל פי כך לבחור איזה מהם הכי מתאים לכם ולמשפחה שלכם. אז תקראו תחקרו והכי חשוב תתייעצו עם בעל מקצוע.

כי שחמים לכם ברגליים לנו חמים בלב :)

 

 

 

 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר