סאן היט - גילוי מוקדם של נזילת מים יכול לחסוך לך כסף ולמנוע אסון פוטנציאלי

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

 

גילוי מוקדם של נזילת מים יכול לחסוך לך כסף ולמנוע אסון פוטנציאלי


גילוי מוקדם של נזילת מים יכול לחסוך לך כסף ולמנוע אסון פוטנציאלי. כיום ברשותנו טכנולוגיות מתקדמות והמדויקות לאיתור מיפוי וצילום צנרת בכדי לספק טיפול מקצועי בתשתיות בנייה ואינסטלציה, ובעיקר בפעולות תיקוני פנים צנרת ללא הרס. אבל לפני שפונים למאתר נזילות להלן מספר בדיקות וסימנים שיעזור לך לאתר את הנזילה לפני פניה למומחה לאיתור נזילות מים.  

 
 1. בדוק את שעון המים שלך
  אחת הדרכים הטובות ביותר לדעת אם יש לך נזילה בחלק כלשהו של הצנרת שלך היא לבדוק את מד המים. כדי לעשות זאת, תחילה תצטרך לסגור את כל המים בבית שלך. סגור את כל הברזים, וודא שהמדיח ומכונת הכביסה אינם פועלים. לאחר מכן, צפה במונה וראה אם ​​הוא מתחיל להשתנות. אם כן, סביר להניח שיש לך דליפה שנעה במהירות. אם המונה לא משתנה מיד, המתן שעתיים ובדוק אותו שוב. אם הוא השתנה למרות שכל המים כבויים, ייתכן שאתה מתמודד עם דליפה איטית יותר. הדליפה יכולה להיות בכל מקום אחרי המד, או אפילו מתחת לאדמה. זכרו שכל הצנרת אחרי המונה היא באחריות בעל הבית.

 2. עקוב אחר החשבון המים שלך
  אם החשבון שלך עולה בעקביות אבל הרגלי השימוש במים שלך לא השתנו, ייתכן שדליפה אשמה. אספו כמה חשבונות מהחודשים האחרונים והשוו אותם כדי לראות אם יש עלייה מתמדת. חשבון המים שלך צריך להישאר באותו טווח מחודש לחודש. זכור שחלק מהצינורות שלך עשויים להיות מתחת לאדמה. ייתכן שלעולם לא תזהה דליפות בחלק זה של המערכת שלך, אך תמיד תשלם עבורן. עדיף שמאתר נזילות מקצועי יבצע בדיקה יסודית של כל הצינורות. נקודה חמה על הרצפה (עם צנרת מתחת ללוח ) או צליל זרימת מים זקוקים לתשומת לב מהירה ומקצועית.

 3. קח קצת צבע מאכל
  שירותים יכולים להוות עד 30 אחוז מצריכת המים שלך, אז עליך לבדוק כדי לוודא שהם פועלים כראוי. כדי לבדוק דליפות, הוסף כמה טיפות של צבע מאכל למיכל הדחה בשירותים שלך והמתן 10 דקות. אם הצבע מופיע בקערה שלך, אז יש לך נזילה המאפשרת למים לזרום מהמיכל לניקוז מבלי לשטוף את הקערה.

 4. בדוק שימוש חיצוני
  דליפות לא קורות רק בתוך הבית - הן מתרחשות גם בחוץ. בדוק את השקעים החיצוניים שלך על ידי חיבור צינור גינה; אם מים מחלחלים דרך החיבור בזמן שהצינור פועל, החלף את אטם צינור הגומי ובדוק אם כל החיבורים אטומים. שקול להתקשר לאיש מקצוע פעם בשנה כדי לבדוק את מערכת ההשקיה שלך אם יש לך כזו. מערכת עם אפילו דליפה קטנה עלולה לבזבז 6,300 ליטר מים בחודש. 

 5. השתמש בהיגיון בריא
  תרגל לבדוק באופן קבוע בחלק האחורי של ארונות ומתחת לאגנים עבור כל סימן של עובש או ריחות רעים שעלולים להעיד על דליפה: תשומת לב מיידית יכולה לחסוך לך אלפי תיקונים. שקול לגרום לאינסטלטור מקצועי לבצע בדיקה שנתית של הבית שלך כדי לבדוק אם יש נזילות או בעיות אפשריות.

 6. היו ערניים במיוחד אם הבית שלכם מעל גיל 25; מערכת האינסטלציה שלך עשויה להיות בצד היורד של תוחלת החיים שלה. בדוק את כל החיבורים הנגישים במחמם המים, משאבות, צינורות מכונת כביסה ושסתומים לאיתור חמצון או שינוי צבע - סימנים ברורים לדליפה איטית.   

 

אם אתם חושדים בנזילה בכל מקום במערכת האינסטלציה שלכם, הזמינו מומחה לאיתור נזילות

שיבצע תיקון בהקדם האפשרי. אל תחכו עד שזה יחמיר!

 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר