סאן היט - דרכים מעולות לחימום חדר האמבטיה בחורף

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

דרכים מעולות לחימום חדר האמבטיה בחורף
 
החדר שבו אנחנו מתקלחים צריך להיות נעים, אינטימי וכמובן חם. אבל איך מבטיחים תנאים כאלה בחורף וכיצד מונעים נזקים של בלאי ושחיקה על המרצפות? הנה המדריך המלא

כל חדר בבית דורש טיפול והתייחסות מעט שונה. בחדר שבו אנחנו מתקלחים למשל הכי חשוב שיהיו תנאים שיאפשרו לנו לשמור על אינטימיות ועל תחושה נוחה, כמו גם אביזרים שיעזרו בשמירה על הבטיחות ובמניעת החלקה. אבל לצד כל אלו, יש מקום להשקיע מחשבה גם בפתרונות החימום.

החדשות הטובות הן שכיום יש מערכות חימום שונות שיכולות להתאים עבור חדר אמבטיה ביתי. אז אחרי שבוחרים שיש קיסר ומנצלים את היתרונות של שיש לאמבטיה למניעת נזקי מים, לחות ובלאי, כל שנותר הוא לבחור את דרכי החימום הרלוונטיות:
 
1. מפזר חום
הרשימה הארוכה של מוצרי נוחות לאמבטיה מתחילה במפזר חום. באמצעות מפזר חום ניתן לשדרג את אופן השימוש באמבטיה, לחמם את החדר בתוך דקות ספורות בלבד וכמובן לשמור על הבטיחות. חוץ מזה, היתרון של מפזר חום בא לידי ביטוי בכך שהוא בכלל לא דורש תהליך ארוך ומסורבל של שיפוץ חדר האמבטיה כי תולים אותו ישירות על הקיר.
 
2. מחמם אינפרא
אפשרות אחרת שמבוססת על עיקרון דומה היא לתלות מחמם אינפרא. כאן לא מדובר על מערכות חימום שמוציאות מתוכן את האוויר החם, אלא על פתרון שמטרתו לחמם באופן היקפי יותר סוגים שונים של חדרי אמבטיה. בתוך כך, חשוב לציין שהיתרון של מחמם אינפרא הוא בעיקר על שטח קטן של חדר אמבטיה ולא בחדרים גדולים.
 
3. מזגנית חימום
בחדרי אמבטיה גדולים שכוללים בתוכם גם אסלה ושירותים אפשר לשלב מזגנית חימום. זה פתרון שמאפשר לחמם את כל חלל הפנים בעלות יחסית נמוכה, במהירות גבוהה ותוך כדי השבחת ערך הנכס. בין היתר, מזגנית חימום גם מתאימה לצרכים הספציפיים של חדרי מקלחת ואמבטיה בישראל וניתן להתקין אותה בלי לשבור קירות או להרים מרצפות.
 
4. חימום תת רצפתי
יש גם אופציה של שימוש בחימום תת רצפתי. חימום מן הסוג הזה מתאים פחות או יותר לכל סוגי הריצוף והוא עובד מעולה עם שיש לאמבטיה. באמצעות חימום תת רצפתי מרוויחים את התחושה הנעימה מתחת לרגליים מהרגע שבו יוצאים מהאמבטיה, אך אי אפשר להשיג תחושת חום שעולה כלפי מעלה. אז כמו תמיד, חשוב להגדיר מראש את הצרכים ואז לבדוק איזה פתרונות הכי רלוונטיים עבורם.
 
 
5. מחמם מגבות
מי שאוהב חדרי אמבטיה חמימים ונעימים יודע להעריך את הדברים הקטנים שעושים הבדל גדול. זה כולל למשל מחמם מגבות, שנראה כמו מתלה מגבות רגיל אבל יש בו גופי חימום בטיחותיים שהופכים את כל המגבות להרבה יותר נעימות ותוך כדי שמירה על מראה אסתטי בחדר.
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר