סאן היט - האם כדאי לעשות חימום תת רצפתי לאחר פירוק ריצוף?

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

האם כדאי לעשות חימום תת רצפתי לאחר פירוק ריצוף?

טכנולוגיות מתקדמות מספקות לנו עוד ועוד פתרונות איכותיים לכל צורך. חימום תת רצפתי הוא דוגמה מצוינת למענה לצורך בסיסי שמתאפיין בשלל יתרונות. ריצוף כל הבית הוא הזדמנות מצוינת ליישם את הפתרון וליהנות מחום נעים במשך שנים רבות מאוד.

למה פירוק ריצוף הוא תזמון מושלם להתקנת חימום תת רצפתי?

לחימום התת רצפתי יש כאמור יתרונות רבים ומשמעותיים (פירוט בהמשך העמוד). גם כך יש לא מעט אנשים שחוששים מפני ניצול האופציה הזו בגלל שהתקנת המערכת נתפשת כפרויקט מורכב, ממושך ויקר. פירוק הריצוף הקיים בבית - בין אם כחלק משיפוץ מקיף של הבית ובין אם כשהמטרה היא "רק" החלפת החיפוי בגלל שהתיישן או נשחק - הוא הזדמנות מצוינת להתקין מערכת חימום תת רצפתית בקלות, במהירות ובפשטות, וגם בעלות נמוכה יותר משום שהריצוף ממילא מורם.

התקנת חימום תת רצפתי בלי פירוק הריצוף הקיים

בחלק מהמקרים הבחירה לגבי החיפוי היא לבצע הדבקת ריצוף על ריצוף קיים ולא בפירוק המרצפות הקיימות - אופציה שמקצרת את משך העבודות ומייצרת גם חיסכון כספי, כך שבהחלט כדאי לשקול אותה בכל פעם שרוצים לרענן את מראה הבית וכשאין צורך להחליף צנרת (צורך שמן הסתם מחייב את הרמת הרצפה).
כדאי לדעת שגם במקרה כזה ניתן לשלב בפרויקט התקנה של מערכת חימום תת רצפתי, וזאת באמצעות יריעות חימום שנקראות MD. יריעות אלה, שמתאפיינות בהספק של 150 וואט ומגיעות עם גוף חימום עוצמתי, מיועדות להתקנה על גבי ריצוף, ועליהן ניתן להניח את חיפוי הרצפה החדש הרצוי מבחינתכם - כל חיפוי שהוא.
בדרך זו העבודות מושלמות במינימום זמן וגם העלות הכספית שלהן תהיה מן הסתם נמוכה יותר בזכות העובדה שאין פירוקים.

היתרונות של החימום התת רצפתי

בין אם בחרתם באופציה של ריצוף לבית חדש לחלוטין, כלומר כולל פירוק המרצפות הקיימות, ובין אם העדפתם להדביק חיפוי חדש על זה הקיים, שילוב מערכת לחימום שתונח מתחת לרצפה החדשה ישדרג במידה ניכרת את איכות החיים שלכם.

היתרון הראשון של צורת החימום החדשנית הוא החיסכון בעלות החימום. יתרון שני הוא האסתטיות של החלל בזכות ההסתרה המוחלטת של פתרון החימום. בנוסף מובטח לכם חימום אחיד בכל חלקי הבית, במקום מצב שבו יש אזורים לוהטים ומצד שני אזורים קרים. האחידות גם פותרת את אחת הבעיות הקשות של החורף, האסלה הקפואה…

עוד יתרון, משמעותי לא פחות, הוא היעילות האנרגטית הגבוהה, כך שנדרשת כמות מועטה של אנרגיה כדי ליצור את הטמפרטורה הרצויה בכל יום קר. מעבר לתועלת עבורכם, בחירה בחימום תת רצפתי מייצרת תועלת גם לכדור הארץ, כלומר לכולנו. בעידן שבו שינויי האקלים כבר באים לידי ביטוי מוחשי בעוד ועוד מקומות ברחבי העולם, אין ספק שהשיקול האקולוגי חייב להיות נוכח בכל החלטה.
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר