האם רדיאטורים מעוצבים עדיפים על קמינים? - SunHeat

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

האם רדיאטורים מעוצבים עדיפים על קמינים?

האם חשבתם אי פעם על המלחמה שמתנהלת מתחת לאפכם בעולם החימום וההסקה? מזגנים, רדיאטורים, תנורים, קמינים, מפזרי חום ועוד המון אמצעים מספקים חיים פשוטים ומפנקים במהלך החורף והם יעשו הכל כדי להיות הבחירה הבאה שלכם. והיום על הפרק – רדיאטורים לעומת קמינים. מי עדיף? אתם תשפטו.
מי ציפה שעולם החימום יספק לנו בעידן המודרני כל כך הרבה פתרונות אפשריים? לזוגות ולמשפחות, לחללים קטנים ולחללים גדולים, בעיצוב מודרני ובעיצוב קלאסי, מבוססים על חשמל ומבוססים על גז. כשמדובר בקמין עץ או גז לעומת רדיאטור מעוצב – לא תמיד הבחירה כל כך פשוטה. ממבט ראשון, אלו שני אמצעי חימום שיכולת העל שלהם היא להפיץ חום נעים ורך, ללא תחושת "חריכה" ממוקד חום נקודתי (בדומה לתנורים ומפזרי חום). שניהם נחשבים לאיכותיים מאוד אבל גם ליקרים שבמוצרי החימום. בנוסף, גם קמינים וגם רדיאטורים מגיעים בעיצובים שונים, שמשתלבים נפלא בחלל הבית.

מהם היתרונות והחסרונות ברדיאטור?

הרדיאטור מתפקד כגוף חימום חשמלי בעל כפתור כיבוי והדלקה (קבוע או בשלט) ולו צלעות חימום המפיצות חום נעים ורך. כמות הצלעות היא שתקבע את גודל המכשיר, כאשר ישנם דגמים עם 6-7 צלעות וישנם כאלו עם 12 ואפילו 15 צלעות הפולטות חום.
הרדיאטור מתאים בעיקר לחללים קטנים, שזקוקים לפישוט חום מוצלח מבלי שהדבר ייקח זמן רב מידי. הודות לחום הנעים, אפשר אפילו לישון עם הרדיאטור וליהנות מהדלקה למשך שעות ארוכות. יחד עם זאת, הרדיאטור כמו כל גוף חימום נגיש לאדם ובייחוד לילדים, עשוי להיות בלתי בטיחותי ובעיקר ללא השגחה. את המכשיר אין לכסות בשום אופן וחשוב להימנע מנגיעה בצלעות החימום, מה שעשוי להיות מסוכן.

מהם היתרונות והחסרונות בקמין?

לקמינים מספר סוגים, מה שהופך את הבחירה למותאמת מאוד אישית. אנשים שבוחרים להשתמש בקמין, מעדיפים מעל לכל טכנולוגיית פיזור חום את העיצוב והתחושה שהקמין משדר. המראה האלגנטי תמיד מעורר בנו את הנוסטלגיה ומעודד מאוד את החמימות והרומנטיקה, מה שמתאים במיוחד לבתים בעיצוב כפרי-קלאסי.
הקמינים כיום לא מייצרים פיח או פולטים חומרים מזיקים ולכן הם בטוחים מאוד לשימושי פנים. הם מפיצים חום בכל החלל ומתאימים גם לחללים גדולים מאוד בשל עוצמת החום שהם מסוגלים להגיע אליה. אפשר לשלוט בוויסות החום על ידי מינון העצים, הנפט או הגז (תלוי בסוג הקמין) שבהם משתמשים באותו רגע, מה ששולט באופן עקיף גם בהוצאות. למרות זאת, התקנת קמין בבית איננה עניין זול והיא תתאים לבתים גדולים ומרווחים בלבד. חיסרון נוסף הוא פעולות התחזוקה והניקוי התקופתיים שחיוניים לתקינות הקמין. 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר