סאן היט - היתרונות בחימום תת רצפתי בעבור מתחם הצימרים שלכם

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

היתרונות בחימום תת רצפתי בעבור מתחם הצימרים שלכם

עבור אנשים רבים, חימום תת רצפתי נתפס כפריט מותרות. בעוד שהיתרונות הביצועים של שיטת חימום זו מתועדים היטב (יעילות אנרגטית רבה יותר, ביצועי חימום משופרים, אסתטיקה משופרת, כפות רגליים חמות וכו׳), הרי שהיתרונות הבריאותיים הנוספים עדיין לא ידועים, יחסית, לציבור הרחב.
כאשר אתם מארחים נופשים בצימר בצפון עם כלבים, במקרים רבים אלה אנשים ששמים דגש גדול יותר על חיים בריאים. אין ספק שהם יעריכו את החלל החמים שהכנתם להם. אגב, למתקיני החימום התת רצפתי יש אחריות להדריך אתכם לגבי ההשפעה הבריאותית החיובית של חימום זה, ואז תוכלו להעביר זאת הלאה גם לאורחים שלכם.
  1. עוזר בחיסול קרדית האבק
אתם בוודאי מכירים את היצורים הזעירים האלה שחיים בבתים שלנו ונקראים ׳קרדית האבק׳. הבעיה היא שיצור זה מייצר חלקיקי אבק שכאשר הם נישאים מעלה באוויר, הם מעוררים גירויים אצל מספר רב של אנשים. ואתם לא רוצים לעורר התקפת אסטמה בקרב האורחים שלכם.
חימום תת רצפתי, שמציע תנאים של חום ויובש, יכול לעזור בצמצום משמעותי של קרדית האבק שלא יכולה לחיות ולהתרבות בתנאים אלה, ובכך להפחית את הכמות הכוללת של חלקיקי האבק הנישאים באוויר. אלה חדשות רעות עבור קרדית האבק, אבל חדשות נהדרות לכול מי שסובל מבעיות נשימה.
  1. חימום תת רצפתי לטובת כאבים
כאבי שרירים ושלד הם בעיה אמיתית בקרב אנשים בעולם המודרני. אנשים רבים סובלים מבעיות שלפעמים משפיעות גם על הניידות ועל איכות החיים הכללית. חימום תת רצפתי מספק מקור חום לאותם מפרקים כואבים, מקל על הכאב ומשפר את הנוחות.
  1. הפחתת סיכונים פוטנציאליים
האם אורחים התלוננו בפניכם על כך ששרפו את האצבעות כשנגעו בטעות ברדיאטור הלוהט? רוב הפעמים הם יכולים להסתפק בתלונות וקיטורים, אבל לפעמים הם יכולים גם ׳ללכלך׳ עליכם באינטרנט. תאונות יכולות לקרות, במיוחד כשבצימר מתארחים גם ילדים קטנים.
תוכלו להימנע מתאונות אלה בעזרת חימום תת רצפתי, הפועל לרוב בטמפרטורות נמוכות יותר ומבטל את הצורך להיזהר מפני הסכנות הפוטנציאליות שאורבות לנו מהרדיאטורים.
  1. לא צריך יותר להיזהר מרצפה חלקלקה
תאונות קורות, אבל החלקה על משטח רטוב עלולה לגרום לפגיעה חמורה. חימום תת רצפתי עוזר למזער סיכון זה, כי הוא מסייע למים שעל הרצפה להתייבש במהירות רבה יותר.
  1. לחימום תת רצפתי אין קצוות חדים
לרוב הרדיאטורים יש קצוות חדים, מה שיכול להוות סיכון ממשי לאורחים שלא מכירים את הרדיאטור בצימר שלכם. זה יכול להיות סיכון ממשי במיוחד כשמדובר בתינוקות שמסתובבים בצימר. את החימום התת רצפתי רק מרגישים, לא רואים אותו. כך שמראש אתם מונעים כל מני מפגעים פוטנציאליים.
  1. שיטת חימום נהדרת לחלל בסגנון open space
טרחתם לעצב את הצימר שלכם בתשומת לב רבה, ודאגתם לסגנן ולקשט אותו באופן מושלם. תגידו את האמת, הרדיאטור התקוע שם ליד הקיר לא מעצבן אתכם? לא מפריע להרמוניה העיצובית של הצימר היפהפה שלכם?
חימום תת רצפתי, מבטל את הצורך ברדיאטורים בכול פינה במתחם הצימרים שלכם, ומפנה מקום שניתן להשתמש בו לריהוט נוסף, או אפילו רק כדי לשמור על חלל פתוח ומסביר פנים. זו אכן אחת הסיבות העיקריות לכך שיותר ויותר אנשים בוחרים לשלב סגנון חימום תת רצפתי הדירות או בבתים החדשים שהם בונים.
לסיכום, נראה כי הנקודות שמנינו מדגישים את היתרונות הבריאותיים הפוטנציאליים של החימום התת רצפתי, ומוכיחים שזו בחירה מצוינת עבור אנשים שרוצים לנהל מתחם צימרים אשר מצליח ליעל את צריכת האנרגיה וליהנות מסטנדרט טוב יותר של נוחות כללית.
 
 
ט המאמר 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר