סאן היט - היתרונות המשמעותיים של חימום תת רצפתי

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

מעבר לבית חדש כרוך בהרבה מאד סידורים וקבלת החלטות על נושאים גדולים ומהותיים וגם על נושאים קטנים ושוליים. כדי ליצור תהליך קל יותר, בעלי הנכס שוכרים בדרך כלל מעצב פנים שילווה אותם מתחילת הדרך ועד הכניסה לבית החדש. בדרך כלל מדובר במעצב פנים שהתקבלו עליו המלצות טובות ונראו עבודות שהוא ביצע בסגנון עיצוביים שמתאימים לבני הבית. בסיעור מוחות שהם מקיימים יחד, הלקוחות מביעים את כל הרצונות, החלומות והשאיפות שלהם בבית החדש. לא את כולם מעצב הפנים יכול לבצע בהתאם לצורה הגיאומטרית של הבית ולחלוקת החדרים. עם זאת המעצב בוחן את כל האפשרויות ומציע הרבה מאד אופציות שהדיירים לא חשבו עליהן, כמו פרקטים בחדרים, חימום תת רצפתי, ווילונות מיוחדים, ספה נפתחת בסלון ועוד שפע של רעיונות מבריקים.

בשלבי התכנון המעצב מגיש כמה סקיצות, מפרט את היתרונות ואת החסרונות של כל אחת מהן כדי לגבש החלטה על הסקיצה הסופית שעל פיה המעצב ינחה את הקבלן שיבצע את כל השינויים הנדרשים. כך יוזמן הציוד לשלב הבנייה ולאחר מכן הפריטים עבור פנים הבית. לסקיצה שנבחרה מצורף תמחור הכולל אומדן עלויות. יש סעיפים שהם מאד יקרים ולכן בני הזוג יגבשו החלטה אם לקדם סעיף זה או לוותר עליו. אחד הסעיפים היקרים הוא עיצוב חדרי ילדים במיוחד אם מדובר בכמה חדרים שכל אחד מהם יעוצב בהתאמה לתחומי העניין של הילד.

תהליך ההתקנה של חימום תת רצפתי 

חימום תת רצפתי הוא מערך מסועף של צנרת בעלת שתי שכבות של חומר פלסטי עמיד ושכבה אחת של אלומיניום. זוהי צנרת ייעודית לכך ולכן רק מומחים בתחום זה יכולים לבצע זאת באחריות לשנים רבות. בשלב ראשון מכינים את כל השטח שיהיה חלק, הן אם מדובר בדירה חדשה והן אם מדובר בדירה יד שנייה. הצינור ארוך הוא ללא חיבורים ומתקינים אותו על הבטון המוחלק. רק לאחר שחלל זה מתייבש לאחר כמה ימים, אפשר להתקין מעליו פרקטים טבעיים גושניים שמותאמים להימצא מעל מקור חום זה, או אריחים. 

היתרונות של חימום תת רצפתי 

כאשר מדובר על החימום הנוח והנעים ביותר בימי החורף באזורים שבהם קר מאד בישראל, הלקוחות לא יוותרו על ההתקנה של פריט זה שהופך להיות אלמנטרי עבורם. הם ייהנו מחומר מבדד שמאפשר לכל החום להישאר בתוך הבית. בנוסף לכך מדובר ברמת חום שהיא אחידה, האוויר אינו מתייבש ונוצר ניצול מקסימלי של האנרגיה לטובת מטרה זו.

חיסכון אנרגטי

שיטת חימום תת רצפתי באמצעות מים היא יקרה אך בהתנהלות השוטפת היא יוצרת חיסכון של כעשרים אחוז בעלויות צריכת החשמל הביתית. בדרך זו לא נפלטים אדי חום אלקטרומגנטיים לאור טכנולוגיה חדשה של בידוד לחות באופן ממוקד ויעיל.

חימום תת רצפתי באמצעות חשמל הוא זול אך האחזקה היום יומית היא יקרה ועם זאת הוא מותקן בבתים רבים. 

 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר