סאן היט - הכירו את הדרכים הטובות ביותר לחימום הבית והמשרד

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

הכירו את הדרכים הטובות ביותר לחימום הבית והמשרד

 
מדינת ישראל מאופיינת אמנם באקלים ים תיכוני חמים, אך עונת החורף לא מדלגת מעלינו.
השאלה איך לשמור על הבית חמים ונעים גם בזמן החורף, מעסיקה רבים מאיתנו. להתכרבל מתחת לשמיכה או לשתות תה חם זה אמנם פתרון זמני, אך קיימים פתרונות מוצלחים ועמידים יותר

 
פתרונות חימום לעונת החורף
החורף הישראלי אמנם קצר ולא כל כך מורגש כמו עונת הקיץ, אך תקופת החורף מספקת לנו אף היא, כמה ימים של קור קיצוני ורצון למצוא מפלט במקורות חימום שונים, אם זה בבית עם המשפחה האינטימית שלנו ואם זה חימום למשרד בזמן העבודה.
עם התפתחות הטכנולוגיה והעידן במודרני בו אנו חיים, קיימים פתרונות חימום רבים ומגוונים, חלקם אפילו זולים ומשתלמים במיוחד. בין הפתרונות השונים ניתן למצוא פתרונות חימום המצריכים התקנה, פתרונות חימום ניידים ועוד. לכן, ריכזנו עבורכם כמה פתרונות חימום לבית ולמשרד.
 
קמינים
אם אתם מעוניינים בפתרונות חימום יעילים ומסוגננים, שיתאימו עם העיצוב של חלל הבית או המשרד, קמינים מודרניים ומעוצבים לבית הם הפתרון האידיאלי לשילוב המנצח של חום ועיצוב.
הקמין הוא תא מתכת אטום, ובו חלל פנימי שניתן להסיק באמצעות חומרי בערה שונים, דוגמת עץ, נפט, סולר, גז ועוד. הבערת חומרים אלו יוצרת חום רב המאפשרת חימום מהיר ויעיל של חללים גדולים.
היות וקיימים הבדלים בין פתרונות חימום לבית או לעסק, מומלץ לוודא מול החברה  המתאימה איזה קמינים יתאימו עבורכם. בין הקמינים הנפוצים ניתן למצוא את קמיני הגז, אשר הפעלתם זולה ונעשית תוך שימוש בכפתור, מבלי צורך להמתין זמן רב לבערה ויצירת החום הרצוי.
בבחירת הקמין הרצוי חשוב לשים לב לנושא הבטיחות. יש לוודא כי לקמין המיועד יש תו תקן מתאים ושהתקנתו מבוצעת על ידי טכנאי מוסמך.
 
מזגן
המזגן האהוב עלינו כל כך בתקופת הקיץ, יכול לתת מענה לא פחות אידיאלי גם לתקופת החורף. חימום באמצעות המזגן הוא דרך מהירה להעלות את הטמפרטורות בחדר, ובמזגנים מתקדמים, צריכת החשמל של המזגן אינה גבוהה במיוחד.
בכדי ליצור חימום יעיל ואפקטיבי, כדאי לאטום היטב את החלל המיועד, בכדי למנוע כניסה של אוויר קיר ולמנוע עבודה מאומצת של מדחס המזגן. בכדי להימנע מוויכוחים במשרד ומשחק מיותר עם הטמפרטורות, מומלץ להימנע מלשים את המזגן על הטמפרטורה הכי גבוהה בכדי להימנע מתחושת מחנק.
 
חימום תת רצפתי
להתעורר בבוקר ולהניח את הרגליים על רצפה קפואה זה דבר לא נעים. בכדי להתמודד עם הרגשה זו, אחד הפתרונות של מערכות חימום הבית הוא חימום תת רצפתי.
מערכת חימום תת רצפתי דורשת התקנה, בעלת תקציב גבוה יחסית, והחימום של המערכת מקורו בגז. כך, שלטווח הארוך מערכת זו מתגלה כחסכונית. שימוש במערכת חימום תת רצפתי מונעת את תחושת היובש של החום ופועלת באופן יעיל לפיזור החום בחלל החדר.
 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר