סאן היט - הרעיון המוביל – פרקטים תומכי חימום תת רצפתי

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

הרעיון המוביל – פרקטים תומכי חימום תת רצפתי

 

החתירה לנוחות מקסימלית בבתים במיוחד בחורף באזורים הקרים, הובילה לקוחות ומעצבי פנים לחיפוש אחר פתרונות יצירתיים ויעילים שיחממו את חדרי הבית, ללא פגיעה בעיצובו.

פרקטים תומכי חימום תת רצפתי

אחד הפתרונות המוצלחים ביותר לבתים בכל גודל הוא התקנת פרקטים תומכי חימום תת רצפתי. מדובר במערך טכני הממוקם מתחת לפרקטים וגורם לכך שלוחות הפרקט יהיו חמימים וכך הטמפרטורה בכל חדר תהיה חמה ונעימה לשהייה. 

את תשתית המערך התת רצפתי מתקינים על הבטון המוחלק ומעליו מרכיבים את לוחות העץ וכל זאת בהתאם להוראות היצרנים. 

הייחוד בחימום התת רצפתי 

בחימום מסוג זה, זרימת האוויר מגיעה באופן הפוך כלומר מלמטה כלפי מעלה, לעומת צורות חימום אחרות כמו מזגנים שבהם האוויר מגיע בהתחלה לחלק העליון של החדר, בו לא נמצאים כלל ולכן לא מרגישים בשלבים הראשונים את החום המגיע מהמזגן. מעבר לכך שהחום לא מורגש, הלקוחות מבזבזים הרבה חשמל ללא הנאה מכך.

שיטת העבודה בחימום תת רצפתי היא הנחת גופי חימום בעלי חיווט חשמלי על התשתית המבודדת ומעליה מניחים את לוחות הפרקט. החום שנוצר במערכת זו הוא ייעודי לכל חדר וכדי ליצור חיסכון אנרגטי מפעילים אותו רק בחדרים הפעילים ובשעות הנחוצות, בטמפרטורה מקסימלית של עשרים ושבע מעלות.

לצורך בדיקת המערכת לאחר ההתקנה, מפעילים את גופי החימום במשך כשבועיים. המטרה היא לייבש באופן מוחלט את הלחות שהצטברה במהלך היציקה ואת החול שהונח בתשתיות. רק לאחר פרק זמן זה מוודאים שכל השטח יבש ואפשר להתקין את הפרקטים. התקנה מהירה של הפרקטים ללא זמן ההמתנה המומלץ, עלולה לכלוא את הלחות בתוך מערך החימום, דבר שעלול ליצור נזק בעתיד.

הפרקטים המתאימים ביותר עבור חימום תת רצפתי הם פרקטים למינציה או פרקטים המיוצרים משלש שכבות. לא מומלץ להתקין באופציה זו פרקט גושני מלא כיוון שהוא אינו מתאים לחום שנוצר מתחת לפרקטים.

פרקטים למינציה תומכי חימום תת רצפתי 

הפרקטים הסינתטיים והפופולריים מיוצרים בהיצע נרחב מאד של דוגמאות ולכן מאפשרים למעצבים וללקוחות לבחור את הדגם המתאים ביותר. שלל הדוגמאות בנוי מקשת רחבה של צבעים, לוחות בצבעים אחידים או בכמה גוונים משולבים. ברבים מהלוחות אפשר לראות את המבנה המצויר של הטבעות המקיפות את הגזע, דבר המוסיף להם יופי רב.

גם בלוחות העץ הטבעיים המבחר הוא גדול מאד בצבעים טבעיים רבים כהים ובהירים, בהתאם לרצונם של בני הבית.

חיי היום יום עם חימום תת רצפתי 

הימצאותו של חימום תת רצפתי הוא דבר פרקטי מאד. הילדים מפעילים את מתג החימום ונהנים מאד לשבת על הפרקטים, לצפות בטלוויזיה או לשחק במשחקים שונים כשהתחושה היא מאד נעימה וחמימה.

השילוב של פרקטים מעולים וחימום תת רצפתי הוא שילוב מנצח בבתים רבים.

 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר