סאן היט - התקנת חימום תת רצפתי בזמן השיפוץ מה צריך לדעת

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חימום תת רצפתי כשמו כן הוא. זהו חימום המותקן מתחת לריצוף. זהו פתרון נעים ונוח במיוחד, כאשר כך הבית כולו מתחמם בצורה הכי נעימה.. אין את האוויר היבש האופייני לחימום שנעשה באמצעות מזגן ואין את הסיכונים שכרוכים בחימום באמצעות תנורי חימום עם אש גלויה או אפילו של רדיאטורים.

מדובר בגופי חימום שלא תופסים מקום כמו הסקות, מזגנים ושאר אפשרויות החימום, הם מאפשרים ללכת יחפים על הרצפה החמימה וכך גם ניתן לאפשר לתינוקות בגיל זחילה להיות על הרצפה החמה ולהתפתח היטב למרות שמדובר בחודשי החורף הקרים.

למעשה מתקבל חימום הכי נעים והכי איכותי שיכול להיות. זאת בגלל הטבע של גלי החום לעלות כלפי מעלה ולהתפשט בחלל. כאשר החימום מגיע מהרצפה, החלל כולו מתחמם בצורה נעימה ואחידה.

התקנה של חימום תת רצפתי בזמן שיפוץ הבית

מערכת החימום תת רצפתי מיושמת כמובן מתחת לריצוף. מה שאומר שעל מנת להתקין את מערכות החימום הללו יש צורך בהרמת הרצפה. למעשה החימום התת רצפתי מחייב תכנון מראש. 

מסיבה זו ההתקנה של החימום התת רצפתי חייב להיעשות כבר בשלב של בניית הבית או לחילופין כאשר מבצעים שיפוצים יסודיים בבית שכוללים גם את הרמת הריצוף. בכל מקרה, התקנה של חימום תת רצפתי במהלך שיפוצים עשוי לייקר מאוד את ההליך שיהיה מורכב פי כמה וכמה מהתקנה של חימום תת רצפתי כבר בשלבי הבנייה הראשוניים של הבית.

השיטות לחימום תת רצפתי

ישנן שתי אפשרויות לחימום תת רצפתי. יש את החימום שהוא על בסיס חשמל ויש את החימום שהוא על בסיס מים.

לכל אחד מהם יש יתרונות לצד חסרונות.

חימום תת רצפתי חשמלי

החימום התת רצפתי החשמלי נעשה באמצעות התקנה של גופי חימום חשמליים מתחת לרצפה. ההתקנה עצמה היא לא מאוד יקרה. אך עלויות הצריכה של החשמל בעת השימוש בחימום החשמלי היא גבוהה יחסית. יש לקחת בחשבון גם את הנתון של חימום איטי. כלומר עד שהבית מתחמם באמצעות החימום התת רצפתי החשמלי עשויות לחלוף שעתיים. כך שלא פעם משאירים את החימום התת רצפתי דולק למשך ימים שלמים. מה שאומר חשבון חשמל מנופח.

חימום תת רצפתי עם מים

החימום תת רצפתי על בסיס מים נעשה באמצעות צינורות מים העוברים מתחת לרצפה כאשר המים החמים הזורמים בהם מחממים את הבית.

החימום שנוצר הוא אחיד, נעים ולא מייבש את האוויר. אך יש לקחת בחשבון שההתקנה עשויה להיות יקרה יותר מההתקנה של מערכת החימום החשמלית. מנגד, העלויות השוטפות הן נמוכות בהרבה ביחס לחימום החשמלי.

לצורך התקנה של מערכת חימום תת רצפתי יהיה עליכם להיעזר באנשי מקצוע מתחומים שונים כמו חשמלאים, אינסטלטורים, טכנאים ואולי גם יהיה צורך בביצוע ניסור בטון.

התקנת חימום תת רצפתי בזמן השיפוץ מה צריך לדעת

 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר