סאן היט - חורף חם עם חימום תת רצפתי בבית

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חורף חם עם חימום תת רצפתי בבית


אם יש דבר קשה יותר מאשר להתעורר מהשעון המעורר בבוקר חורפי, הוא להתעורר ולהניח את הרגליים על רצפה קרה. אותו מגע הנוצר בין כפות הרגליים החמימות והרצפה הקפואה, יוצר תחושה לא נעימה. לשמחתכם, תוכלו לבסס סביבה חמימה יותר ונעימה יותר – גם לכם וגם לילדים שלכם. הכירו את החימום התת-רצפתי: מחכה לכם חורף חם!

מדוע לא להמשיך להשתמש במזגן המחמם?

המזגן שלכם משרת אתכם בצורה נפלאה. תוך שניות, חלל קריר הסובל מטפרטורות נמוכות, הופך להיות חלל נעים וחמים. עם זאת, חשוב לזכור כי האווירה החמימה אינה משפיעה באופן ישיר על הרצפה עליה אתם הולכים. כך, סביר מאד כי יהיה לכם נעים לשהות בחלל החם, אך בטח שלא תוכלו ללכת יחפים על הרצפה. ישנן אפשרויות חימום תת רצפתי המעניקות לכם חלל חם ואידיאלי!

מערכת החימום התת רצפתי: לא עוד תחושת יובש

אם גם אתם השתמשתם בעבר במזגן חימום, לבטח גם אתם מכירים היטב את תחושת היובש. אותה תחושה המון פעמים מתורגמת לסחרחורות, כאבי ראש ותחושה קשה של צמא. כך, כבר לא ברור מה גרוע יותר: להדליק את המזגן ולחוש יבשים, או פשוט לסבול מקור. לשמחתכם, עם מערכת החימום התת רצפתי אינכם צריכים לסבול כלל ובטח שלא להתפשר! המערכת מפזרת את החום בצורה כזו המעניקה לכם תחושה חמימה, מבלי כל תופעות לוואי או תחושות המקשות עליכם.

נפילת חשמל בחורף? לא צריכה לעניין אתכם

לפחות פעם אחת בעונת החורף, מתנצלת חברת החשמל בפני קהל המשתמשים הישראלי: מערכת החשמל קרסה. מאחר ובתים רבים רוצים ליהנות מפתרונות חימום, נוצר עומס רב על חברת החשמל, עד לכדי מצב שלא ניתן לבצע אספקה לכל המקומות וכך החשמל קורס. המשמעות? אתם עוד עלולים למצוא עצמכם קפואים מקור. עם זאת, כל עוד תתקינו את מערכת החימום התת רצפתית, לא תצטרכו להיות כלל תלויים בחסדי חברת החשמל. המערכת פועלת על גז, כך שבכל מקרה אתם זוכים בחורף חם. 

כמה יעלה לכם להתקין את המערכת?

ההתקנה הראשונית מצריכה מכם להשקיע תקציב גבוה יחסית, זאת בהתאם לתכנית שתותאם אליכם, לצרכים שלכם ולהיקף המערכת. עם זאת, עם הסתכלות אל הטווח הארוך, תופתעו לגלות כי המערכת גם חסכונית. 

השימוש בגז זול יותר בהשוואה לצריכת החשמל, כך שאתם נהנים מחימום איכותי ומפוזר בצורה שווה, תוך שאתם לא סובלים מחור בכיס. כמו כן, לעיתים כדאי לכייל מערכות המודדות טמפרטורה על מנת לוודא תפקוד תקין ודיוק במדידה.

אז אפשר בעצם להעביר את המזגן לחברים?

התשובה שלילית. לא בכדי התיאור של המערכת הוא "חימום תת רצפתי", זאת מאחר והיא דואגת לכם רק לחימום. לכן, בימי הקיץ בהם תרצו ליהנות מטמפרטורת קרות יותר בחלל, תצטרכו להמשיך ולהדליק את המזגן שיצנן את ימי הקיץ החמים.


 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר