חימום לבית - חימום ביתי סוגים מחירים ומידע נוסף

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חימום ביתי - חימום לבית במחירים אטרקטיביים

חימום לבית והסוגים השונים


חימום בבית הוא אחד הדברים החשובים ביותר, מאחר ומערכת חימום ביתי לא איכותית עשויה להפוך את עונת החורף לסיוט עבור בני המשפחה. אמנם החורף בישראל אינו כבד כמו במדינות אחרות, אך בכל זאת יש לא מעט ימים קרים וגשומים בהם מערכת חימום בבית היא מצרך נחוץ ביותר.

אין ספק כי כאשר מחפשים מערכת חימום לבית מחירים הם בהחלט שיקול מרכזי. אך מדובר בשיקול אשר יש לקחת בחשבון לזמן הארוך, וככל שתבחרו במערכת חימום ביתי איכותית יותר, כך תהפוך ההוצאה למשתלמת יותר. חימום בבית עשוי להיות יקר, בעיקר כאשר מדובר במערכת חימום ביתי תת רצפתי, אך תמצאו לאורך השנים כי זוהי ההוצאה הטובה ביותר שבחרתם לעשות.

כאשר מחפשים עבור מערכת חימום לבית מחירים זולים, אתם עשויים למצוא את עצמכם עם מערכת חימום בבית אשר יש בה תקלות חוזרות, אינה מחממת כראוי את החלל, ועוד. כך שלבסוף תאלצו לשלם סכום נוסף על תיקונים או לרכוש מערכת חימום ביתי חדשה.

לכן בשורה התחתונה, כאשר מחפשים להתקין מערכת חימום לבית מחירים אינם צריכים להיות קריטריון החיפוש העיקרי.

רוצים חימום בבית אשר אינו מייבש, חוסך בחשמל ומחמם באופן אחיד ? מחפשים עבור מערכות חימום לבית מחירים הוגנים ומשתלמים ? פנו עוד היום לחברה המובילה בתחום מערכות החימום סאן היט ונשמח לספק לכם חימום ביתי איכותי. 

מידע נוסף על חימום ביתי 

חימום לבית החל לצבור תאוצה בשנים האחרונות.
ישנם מערכות חימום שונות ומגוונות לבית. חשוב תחילה להבחין מהו הצורך המרכזי, וכיצד אפשר לממש אותו בבית לפי הצרכים של הלקוח.

אחד מדרכי החימום הטובים שהפכו להיות פופולריים בקרב אנשים רבים הוא החימום התת רצפתי.
חשוב להגיד כי את החימום התת רצפתי עושים במקרים של בנייה מחדש של הבית והרצפה או במקרים של שיפוץ הכולל הרמה של כל הריצוף והתקנה מתחת לריצוף את הצינורות החימום התת רצפתי.
חימום תת רצפתי הוא פתרון נוח וקל, פתרון כזה שממתחיל את החימום מהחלק התחתון שזה הרצפה- ובסופו של דבר מחמם את כל חלל הבית.
אחד היתרונות בפתרון זה שניתן להסתובב בבית ללא נעלי בית או כפכפים.
הסיבה שחימום תת רצפתי באמת מחמם את חלל החדר היא שעובדתית גלי חום עולים מהרצפה כלפי מעלה, ולכן אם הרצפה מוציאה אוויר חם וגלי חום, אז בסופו של דבר גלי חום אלה יעלו כלפי מעלה אל חלל החדר.

יתר על כך, יכול להתרחש בשני אופנים הראשון הוא באמצעות חשמל והשני או באמצעות מים.
זוהי מערכת כוללת אשר נמצאת מתחת לרצפה. חימום תת רצפתי באמצעות חשמל מפוזר מתחת לרצפה באמצעות גופי חשמל.
היתרונות בשיטה זו, הוא שהמחיר הוא זול לעומת השיטה השניה של החימום באמצעות מים.
שנית, החימום נעשה בצורה שקטה וניתן לווסת לטמפרטורה שאנחנו רוצים בכל רגע נתון. החסרונות בשיטה זו היא שעלות החשמל יותר יקרה בגלל גופי החשמל הפזורים מתחת לרצפה.
חסרון נוסף, לוקח הרבה זמן עד שכל הבית כולל חללי החדרים מתחמים.
הזמן הממוצע לחימום תת רצפתי באמצעות חשמל הוא שעה מינימום.
יתר על כן, חסרון נוסף לחימום התת רצפתי חשמלי הוא שלא ניתן לקרר את החדר אלא רק לחמם אותו.

לעומת זאת, חימום תת רצפתי באמצעות מים- פרוס בצורת צינורות שמובילות ומחממות מים בצורה אחידה, וכך נוצר חימום הרצפה ולאחר מכן חימום חלל החדרים בבית.

חברת סאן היט- מתמחה בכל פתרונות החימום ועוסקת בתחום זה מספר רב של שנים, תשמח להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי שיש, במחירים האטרקטיביים ומשתלמים לכל כיס!
 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר