סאן היט - חימום רצפתי במשרד הביתי – כך תשדרגו את העבודה מהבית

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חימום רצפתי במשרד הביתי – כך תשדרגו את העבודה מהבית

כאשר יותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות של חימום רצפתי על פני מערכות הרדיאטורים הקונבנציונליות, לא פלא שהבחירה בחימום תת רצפתי נמצאת היום במגמת עלייה.
שדרוג המשרד הביתי באמצעות חימום תת רצפתי כרוך בהתקנת צינור מתחת לרצפה שמעביר מים חמים המחממים את החדר מלמטה. אגב, לאחר שתסיימו לשדרג את שיטת החימום במשרד הביתי שלכם, תוכלו להתפנות גם לשדרוג הריהוט שלו, כולל רכישת כסא עבודה ארגונומי ואחד מאותם שולחנות עמידה המאפשרים לכם עבוד לסירוגין בעמידה ובישיבה ולשמור על גב בריא.

במה שונה חימום תת רצפתי מרדיאטורים?

רדיאטורים מסתמכים על הזרמת חום ואילו חימום תת רצפתי מקרין חום. הזרמים המועברים ברדיאטורים משמשים לחימום האוויר בחדר, ואילו הקרנת חום תת רצפתי, המכוונת גם לחימום החפצים בחדר, מאפשרת לכם להרגיש היטב את החמימות הנעימה.
  • נוחות מוגברת
התוצאה של חימום תת רצפתי מתבטאת באפשרות לחוות רמת חום מפוזרת ונוחה יותר, במיוחד כשהתרמוסטט מאפשר לכם לשלוט בקלות ברמת החום. כשמדובר ברדיאטורים, לפעמים רמת החום אינה נוחה והאוויר הופך יבש מאוד. חימום תת רצפתי עוזר לשמור על הלחות באוויר מה שמבטיח אווירה נוחה יותר.
  • יותר שליטה ופחות הוצאות
התרמוסטט המותקן בחימום תת רצפתי שונה מאותן בקרות טמפרטורה קונבנציונליות שבהן יש בדרך כלל תרמוסטט מרכזי אחד בלבד.
חימום תת רצפתי מאפשר לכם לתכנת בנוחות טמפרטורה נפרדת בכול חדר. כלומר, כשאתם עובדים במשרד הביתי, אתם לא צריכים לחמם גם את החדרים הריקים בבית, ויכולים לעמוד בדרישות החימום של כל חדר בנפרד (אפשר לשלוט בחימום מהטלפון הסלולרי).
התוצאה היא לא רק רמת נוחות נפלאה, אלא גם חיסכון משמעותי באנרגיה, בהשוואה למערכת הרדיאטורים.
  • חימום תת רצפתי עם משאבות חום
משאבות חום הן מוצר מתחום האנרגיה המתחדשת השואבות אנרגיה מהאוויר או מהקרקע, במטרה לשאוב ביעילות את החום הנגיש הזה במערכת התת רצפתית.
משאבות אלה יכולות לספק לבית מים חמים בחום של עד 60 מעלות צלזיוס, ולהעביר חום בטמפרטורה נמוכה ויעילה יותר בצינורות התת רצפתיים.
חימום תת רצפתי הפועל עם משאבת חום, יכול לספק רמת חום מבוקרת בכול המערכת, ולווסת את דרישות החימום של המשתמש באופן יעיל ביותר.
  • תחזוקה מעטה
לאחר התקנת החימום התת רצפתי יש צורך במעט מאוד תחזוקה. על ידי ביצוע בדיקות לחץ כדי למנוע אפשרויות של דליפה. לאחר שהצינורות התת רצפתיים הונחו כהלכה, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שלא יהיה צורך לחפור שוב מתחת לרצפה כדי לתקן אותם.
תחזוקה היא דבר שיכול להוביל לעלויות יקרות ולאי נוחות. חימום תת רפתי יכול לחסוך לכם כסף לא רק בגלל תחזוקה מועטה אלא גם בגלל חשבונות החשמל שיהיו נמוכים יותר.
  • השלכות בריאות אפשריות
זרמי החימום המועברים ברדיאטורים יכולים להחמיר את מצבם של אנשים עם אסטמה ושל אלה שסובלים מאלרגיה לאבק. זאת משום שהזרמים מסתובבים ומפזרים רמה גבוהה יותר של אבק בכול חדרי הבית. חימום תת רצפתי מספק הקרנת חום נקיה יותר כך שהוא גורם להרבה פחות אי נוחות לאנשים הרגישים לאסטמה ולאלרגיות.
  • הנוחות של חימום תת רצפתי
הנוחות שמציע לכם חימום תת רצפתי במשרד הביתי טמון ביכולת שלו לתת מענה לצרכי החימום שלכם בצורה יעילה וחסכונית, תוך שהוא מציע גם סביבה ביתית נוחה יותר לכולם.
נכון שרדיאטורים הם עדיין אמצעי בר קיימא לחימום הבית שלכם, ולעתים קרובות משלבים אותם יחד עם חימום תת רצפתי כדי לתת לאנשים אפשרויות רבות יותר בבחירת פתרון החימום המתאים להם.
 
 
 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר