סאן היט - חימום תת ריצפתי לבתים פרטיים שנבנו בבנייה קלה

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חימום תת ריצפתי לבתים פרטיים שנבנו בבנייה קלה

מתכננים לבנות בית פרטי חדש ושוקלים פתרונות לחימום הנכס בחורף ובימים הקרים? הידעתם כי ניתן להתקין מערכת חדשנית ואיכותית של חימום תת רצפתי גם בבתים פרטיים המתוכננים ונבנים בשיטות הבנייה הקלה והירוקה? ובכן, אם אתם מתכננים לבנות את הבית בשיטות מתקדמות וקלות יותר, ולא בשיטת הבנייה המסורתית עם בלוקים, תוכלו לבנות את בית חלומותיכם בקלות ובמהירות, וליהנות מחיסכון משמעותי בעלויות הבנייה, ומחיסכון ניכר בהוצאות התחזוקה והמיזוג.

לשיטות הבנייה הקלה יש יתרונות רבים עבורכם, מעבר לחיסכון בעלות החומרים ועבודות הבנייה, זו שיטה ידידותית לסביבה. העבודות באתר הבנייה מהירות יותר, ללא צורך בפינוי כמויות של פסולת מהמקום כפי שמקובל בבנייה המסורתית, ובמקביל לשלב היציקות בונים את שלד וקירות המבנה במפעל. כמו כן, בנייה קלה מבטיחה לכם נכס עם קירות ישרים וחלקים, איכות גימור גבוהה יותר, בידוד תרמי ואקוסטי מעולה, שלד עמיד במיוחד בפני רעידות אדמה, וכמובן גמישות מלאה בתכנון והתאמת הבית לאורח החיים שלכם.

הפתרון המומלץ לחמם בתים בבנייה קלה

כאמור, בשלב תכנון הבית בשיטת הבנייה המהירה והקלה, עליכם לקבל החלטות חשובות רבות. בין השאר, עליכם להחליט מראש לגבי חלוקת חללי הפנים של המבנה, כמה חדרים יהיו בנכס, האם אתם מעוניינים בבית פרטי עם מפלס אחד או יותר, גודל החלונות והפתחים השונים, תשתיות חשמל, אינסטלציה, גז ומיקום הכלים הסניטריים, עיצוב חזית המבנה, עיצוב פנים מבוקש ועוד.

כמו כן, כדאי כבר בשלב התכנון להורות לאדריכל של החברה המבצעת כי ברצונכם להתקין מערכת חימום תת רצפתי. המערכת מתאימה לאקלים הישראלי ומשתלבת היטב בבתים הנבנים בשיטות הבנייה הקלה. כדאי לדעת כי ניתן לבחור מערכת לחימום תת רצפי המבוססת על חימום מים, ויש מערכות המבוססות על חשמל.

את המערכת אפשר להתקין גם בבתים קיימים, כלומר גם לאחר עבודות הריצוף בנכס. אם ברצונכם להתקין מערכת חימום תת רצפתי בבית שנבנה בשיטה מסורתית, עלויות המערכת וההתקנה יהיו גבוהות יותר כיוון שיש לפרק את אריחי הריצוף, אך במקרים מסוימים אפשר גם להתקין את היריעות המיוחדות לחימום מעל הריצוף הקיים, ולאחר פריסה של יריעת החימום מכסים אותה באריחי ריצוף דקים, בדיוק כמו בשיטה הדבקת הריצוף.

יחד עם זאת, כדאי להתקין את המערכת כבר בשלבי הבנייה, כך חוסכים עלויות ונהנים מגימור גבוה ואיכותי, וכמובן מכל היתרונות של חימום תת רצפתי.

מהם יתרונות החימום התת רצפתי?

למערכת חימום תת רצפתי לבתים פרטיים בשיטת הבנייה הקלה יש יתרונות רבים ומגוונים, ביניהם:

♦ התקנה מהירה ופשוטה של יריעות חימום דקיקות.

♦אחריות ארוכה, עד 30 שנות אחריות בהתאם ליצרן.

♦אטימות מוחלטת.

♦המערכת עומדת בכל התקנים המחמירים בארץ, בארה"ב ואירופה.

♦חימום יעיל ואחיד בכל הבית.

♦חיסכון בעלויות החימום והתחזוקה.

♦החימום עולה מעלה ואינו גורם לייבוש האוויר.
♦אפשר ללכת יחפים גם בחורף בגלל הרצפה המחוממת.
♦אין צורך בתחזוקה. 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר