סאן היט - חימום תת רצפתי בבית החלומות

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חימום תת רצפתי בבית החלומות

שינויי הטמפרטורה הקיצוניים בין ימות הקיץ הלוהטים לבין ימי החורף הקרים, מחייב אותנו להצטייד במערכות חימום. מגוון אפשרויות לחימום הבית הולך וגדל עם השנים נוכח ההתקדמות וההתפתחות הטכנולוגית.
אם בעבר כולנו ישבנו לצד תנור הספירלה או הרדיאטור, הרי שכיום ישנן דרכים יעילות וזולות להשגת חימום נעים של חלל הבית. אם אתם עסוקים בבנייה או בשיפוץ של
בית חלומותיכם, על מנת להפכו לכזה, הרי שכדאי להשקיע מחשבה בדרך החימום של הבית.
חימום תת רצפתי מהווה דרך אפקטיבית ונוחה לחימום חלל הבית כולו באופן אחיד עם אפשרויות שליטה, בקרה והתאמה וכל זאת בעלויות נמוכות השוואה לשיטות האחרות.

מערכת ידידותית למשתמש ולסביבה

מחירי החשמל והסולר הולכים ומאמירים, ובשילוב הדאגה לסביבה ירוקה ואקולוגית נולד הצורך למציאת פתרונות חימום חדשניים וחסכוניים השומרים על היתרונות של מערכת הסקה ביתית. כל זאת הוביל לחימום תת רצפתי. אם אתם בשלבי בנייה של הבית החדש או עומדים לפני החלפת הריצוף בבית, כדאי לכם להכיר את אפשרות החימום התת רצפתי אשר תפסה תאוצה בבתים מודרניים ויוקרתיים וכיום נגישה לכל אחד מאתנו. מדובר במערכת מוסתרת המוסלקת מתחת לרצפה  באופן שאינו גלוי לעין ולא תופס שטח בחלל. חימום רצפתי מהווה את הצעקה האחרונה והטרנד החם בעיצוב בתי יוקרה בשל הנוחות הפרקטיות והיעדר השפעתו על עיצוב הבית ותפיסת מקום בחלל הבית.

חימום תת רצפתי מופיע בשתי תצורות:

חימום תת רצפתי חשמלי – מערכת חימום הכוללת התקנת כבלי חשמל או שטיחים חשמליים תחת הרצפה המשמשים להפקת אנרגיית חום.

חימום תת רצפתי באמצעות מים – מערכת המופעלת על ידי התקנת צינורות מתחת לרצפה. הצינורות מותקנים על שכבת בידוד תרמי ובהם מוזרמים מים חמים.

יתרונות חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי מתקדם וחכם טומן בחובו יתרונות רבים אשר הבולט שבהם הוא חיסכון בעלויות התפעול של מערכת החימום. השיטה נולדה ושירתה בתחילה לקוחות המחזיקים בבתים יוקרתיים וגדולים אשר היו זקוקים לפתרון יעיל לחימום שטח וחללים גדולים. בהמשך יתרונות השיטה הפכו אותה למבוקשת בקרב אוכלוסייה רחבה וכיום מדובר בשיטה פופולרית ומבוקשת בבתים חדשים או כאלה העומדים לפני שיפוץ גדול.

יעילות, נוחות וחיסכון בעלויות

יעילות המערכת נובע מניצול החוק הפיזיקלי הקובע כי תכונת החום היא לשאוף מעלה. בשונה ממערכות אחרות, חימום תת רצפתי מקורו תחת הרצפה והוא מועלה בחדר ומוחזר מהתקרה והקירות ובכך מונע בזבוז אנרגיה. מחקרים אשר בחנו את מידת יעילות שיטת החימום, העלו כי מדובר בחיסכון של כ-30% בעלויות בהשוואה למערכות חימום אחרות. יכולת החיסכון בשילוב של חום נעים וייחודי אשר מפיקה המערכת, מעמידים אותה כמובילה בפתרונות החימום כיום.
יתרון מרכזי ובעל חשיבות רבה הוא נושא הבטיחות. החום אשר מופק בגופי חימום נסתרים, מונע סכנות כגון כווייה, ייבוש האוויר או חנק בשל מחסור בחמצן.


חימום תת רצפתי מתקדם וחכם מתאים את עצמו לטמפרטורה בעזרת מכשיר מד טמפרטורה של testo Israel הנוחה לכם באמצעות תרמוסטטים המותקנים בכל קומה או חדר לנוחות מקסימלית.
 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר