סאן היט - חימום תת רצפתי בחדרי ילדים

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חימום תת רצפתי בחדרי ילדים

הפיתוחים הרבים והחדשניים בתחום החימום הולידו מגוון רחב של פתרונות, אותם ניתן לשלב בחדרי הבית השונים וגם במקומות ציבוריים, בתי עסק ומשרדים. פתרונות אלה מתבססים על טכנולוגיות יעילות, העוזרות בחימום החדר, שבו הם מותקנים, ובניצול היתרונות הנוספים שהם מביאים אתם. חימום תת רצפתי הפך בשנים האחרונות לאחד מפתרונות החימום המקובלים כיום ולא בכדי. חימום חדרי ילדים וגם חדרי הורים, סלון ושאר החדרים בבית, כאשר הוא משולב ברצפה, יכול להיעשות באמצעות חשמל או באמצעות מים. לכל אחת מהשיטות יתרונות שכדאי לקחת בחשבון וכל אחת מספקת מענה לצרכים אחרים.

מהו חימום תת רצפתי

בין אם מדובר בחימום של חדרי נוער, חדרי השינה של ההורים או כל חדר אחר בבית, החימום התת רצפתי הוא שיטת חימום פופולארית מאד ובוחרים בה לחמם חדרים עם מיטת נוער, מיטת הורים וגם חדרים עמוסים ברהיטים אחרים. חימום מסוג זה כולל מערכת מיוחדת של חימום, אותה מתקינים מתחת לרצפה. מערכת זו מתבססת על גופי חימום חשמליים או על מערך צינורות מים ארוכים. אלה, מונחים מתחת לרצפות ודואגים לחמם את הבית בטמפרטורות נעימות.

את התקנת מערכת החימום מבצעים לפני הנחת הריצוף, ולכן דואגים לעשות זאת כבר בשלבי הבנייה. אם בוחרים לשלב מערכת חימום תת רצפתי בבתים קיימים, יש להרים את הריצוף, להתקין את מערכת החימום וכן גם ריצוף חדש, המחליף את הקודם. אחד היתרונות הבולטים בחימום תת רצפתי הוא התחושה הנעימה שהוא יוצר, הוא איננו מייבש את החדר וגם עוזר בחימומם של נקודות רבות מאד בבית, שפעמים רבות חימום של מזגן או של אח איננו מגיע אליהן.

כיצד משלבים אותו נכון בחדרי הילדים

בדרך כלל משלבים את החימום התת רצפתי בכל חדרי הבית, לרבות חדרי נוער וגם חדרי ילדים. כדי לשלב אותו כהלכה יש לקחת בחשבון היכן מתכננים למקם מיטת נוער ורהיטים אחרים בחדר ולהבטיח כי אותה מערכת של חימום תספק את המענה המתאים לחדר ותחמם את כולו כהלכה. את הדבר חשוב לעשות בעזרתם של המומחים, היודעים כיצד לשלב את מערכת החימום בצורה הנכונה וכיצד לדאוג שזו תספק את פתרון החימום המושלם לכל חדרי הבית.

מתי כדאי לבחור דווקא בו

בחימום התת רצפתי מומלץ לבחור עוד בשלבי בניית הבית, או כאשר בוחרים לשפצו ולוקחים בחשבון גם החלפת המרצפות הקיימות. שילוב מערכת חימום כזו עוזר לפזר את החימום באופן אחיד בחדרים השונים וחוסך עלויות גבוהות הנובעות מפתרונות חימום אחרים, הנחשבים ליקרים מאד. אפשר לשלוט בטמפרטורות באמצעות מערכת של בקרת אקלים וכך לווסת את החימום על פי הצרכים הקיימים. החימום מתפזר במהירות בחלל עצמו ומתאים למקומות בהם מעוניינים בחימום נעים ומפנק בחודשים הקרים.

 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר