סאן היט - חימום תת רצפתי יתרונות

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חימום תת רצפתי יתרונות

ישראל היא מדינה חמה ושטופת שמש ויש בה עונת חורף קצרה יחסית. לעומת ארצות קרות באירופה בהן נהוג להתקין מערכת חימום תת רצפתי ורדיאטורים ברחבי הבית או הדירה, בישראל מקובל לחמם את הבתים באמצעות המזגן. רבים לא אוהבים את החימום של המזגן בגלל האוויר היבש והתחושה הלא נעימה, לכן עוד ועוד ישראלים בוחרים בפתרון האיכותי והחסכוני של חימום תת רצפתי. יש מערכות שונות לחימום תת רצפתי לכן כדאי לפנות לחברה מובילה המשווקת ומתקינה מערכת איכותית ועמידה המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת לחימום תת רצפתי, המערכת דורשת מינימום תחזוקה וכמות התקלות היא כמעט ואפסית.

מהם היתרונות של מערכת חימום תת רצפתי?

חימום תת רצפתי נחשב לפתרון המומלץ והאיכותי ביותר לחימום הבית, זו מערכת המבטיחה יתרונות רבים עבורכם, לרבות שקט נפשי מתקלות, פתרון אסתטי מושלם, חימום יעיל וחסכוני ואמינות ללא תחרות. היתרונות העיקריים של חימום תת רצפתי הם:
  • חימום יעיל ואחיד בכל רחבי הדירה או הבית.
  • חום אמיתי ללא תופעות כמו אוויר יבש כמו במזגן.
  • החימום יעיל ולא מזיק לבריאות.
  • בטיחות ואמינות מהדרגה הראשונה.
  • מערכת החימום מותקנת מתחת לריצוף ולא גלויה לעין, לכן היא בטוחה לשימוש, אין סכנה לילדים כמו כוויות וזהו פתרון אסתטי מושלם לעיצוב הבית.
  • חום עולה למעלה, לכן רק בחימום תת רצפתי משיגים חום אמיתי ובכל רחבי הנכס.
  • אין צורך בתחזוקה שוטפת, המערכת אמינה מאוד.
  • אפשר ללכת יחפים גם בחורף.
בשוק המקומי יש שני סוגים עיקריים של מערכות לחימום תת רצפתי – מערכת חשמלית או מערכת מבוססת מים. לכל מערכת יש יתרונות וחסרונות, וכל עוד בוחרים במערכת איכותית מחברה מוכרת ואמינה זוכים לחימום מושלם של הבית ולראש שקט מתקלות.

טכנולוגיה מתקדמת לבקרת אקלים

מומלץ להשקיע רק במערכת חימום תת רצפתי המבוססת על טכנולוגיית Warm Floor המגיעה מאירופה. הטכנולוגיה המתקדמת והאיכותית מבוססת על גופי חימום בעלי בידוד משולש ורדיד אלומיניום העוטף צינורות פלדה ייעודיים לצורך מניעת שדה אלקטרומגנטי, הצנרת מוליכה חום בהצטיינות והחום עולה מעלה ומחמם באופן אחיד את החללים השונים בנכס. גופי החימום ארוגים על רשת מיוחדת כדי להבטיח אפס תקלות, אלו גופי חימום דו גידים עם סיכוך והארקה מלאים.  
כדאי לדעת כי טכנולוגיית החימום התת רצפתי Warm Floor נחשבת לאמינה ולבטוחה ביותר, הטכנולוגיה קיימת למעלה מעשור ונמצאת בשימוש נרחב באירופה ובארצות רבות נוספות, כולל ישראל. המערכת המתקדמת טכנולוגית כוללת יריעות חימום מסיביות המבטיחות עמידות מצוינת לאורך זמן רב, ללא בעיות ניתוקים ופגיעות ביריעות החימום, והמערכת מבטיחה עמידות מושלמת בפני בעיות רטיבות, ומעבר לכך המערכת עומדת בכל דרישות התקנים המחמירים ביותר בעולם והלקוח זוכה לאחריות ממושכת ל-30 שנה.

התקנת מערכת חימום תת רצפתי

את המערכת לחימום תת רצפתי כדאי להתקין בשלב הבנייה או כאשר מבצעים שיפוץ מקיף בכל הבית. יש להרים את הריצוף הקיים כדי להתקין את המערכת הכוללת מערכת סגורה של צינורות להולכת המים, או גופי חשמל במקרה של מערכת חשמלית. במערכת חימום תת רצפתי מים יש להתקין משאבות מים אמינות, חיישנים ובקרים, זו התקנה מורכבת לכן עדיף להשאיר את המלאכה לאנשי מקצוע מיומנים, את המערכת החשמלית קל יותר להתקין והיא גם זולה יותר.  
 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר