סאן היט - חימום תת רצפתי למבנים בבנייה קלה

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חימום תת רצפתי למבנים בבנייה קלה

שיטת הבניה הקלה היא אחת משיטות הבניה המתקדמות והפופולריות שיש כיום, ולכן רבים אשר בוחרים לבנות אתה את ביתם. אם גם אתם בחרתם בבניה הקלה, אתם ודאי שואלים את עצמכם מהו פתרון החימום הטוב ביותר לשמירה על טמפרטורה אופטימלית של החלל בתקופת החורף הקרה. אנו ממליצים על חימום תת רצפתי כאופציה מעולה ששווה לשקול, וכדי שתגיעו להחלטה מושכלת, ריכזנו לכם את כל הפרטים החשובים. 

חימום תת רצפתי ובנייה קלה

כל המהות של בניה קלה מכוונת לכדי חיסכון בעלויות שונות וניצול אנרגטי הרבה יותר נכון. חימום תת רצפתי מתכתב עם העקרונות האלו בדיוק, ויכול להוזיל את עלויות החשמל שלכם במידה ניכרת לטווח הרחב. המערכת עצמה אולי דורשת השקעה ראשונית גדולה יותר, אך עם הזמן השקעה זו מתקזזת עם חשבונות חשמל נמוכים יותר. מעבר לכך, ממש כמו הבניה הקלה, פתרון חימום זה נחשב לאקולוגי וידידותי לסביבה, במיוחד כאשר מבוסס על מים.

אילו פתרונות חימום תת רצפתי קיימים?

ישנם סוגים שונים של פתרונות חימום תת רצפתי, העיקריים הם חימום תת רצפתי על בסיס מים וחימום תת רצפתי על בסיס חשמל. לכל סוג יש את היתרונות שלו, כמו גם את החסרונות שלו, ועליכם להכיר אותם כדי להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורכם. 

 

באופן כללי מומלץ לעשות שיעורי בית כמה שיותר מוקדם, עוד בשלבי הבניה הראשונים, שכן התקנה של חימום תת רצפתי בשלבים ראשונים של הבניה יכולה להוביל לחיסכון משמעותי בעלויות. מכיוון שחימום תת רצפתי מותקן מתחת לרצפה, כל זמן אחר בו תקבלו את ההחלטה ידרוש מכם לפרק את הריצוף הקיים, מה שיעלה לכם יותר. לכן במקרה הזה כדאי להחליט מהר, ויפה שעה אחת קודם. 

 

יש לציין שמבנים שנבנו בשיטת הבניה הקלה הרבה יותר גמישים ומודולריים, לא מדובר בבטון אלה בחומרי גלם כמו פלדה ואלומיניום שמשמשים לתשתיות ולכן פירוק הרצפה והתקנת מערכת חימום יהיו הרבה יותר משתלמים במבנים אלו, זאת כמובן אם החלטתם להתקין מערכת חימום תת רצפתית במבנה קיים, או לחלופין להסב מערכת שמבוססת על גז למשל למערכת שמבוססת על מים או חשמל. עם זאת גם כאן, שווה להקדים עם ההחלטה ולהתקין בשלבי הבניה הראשוניים. 

רגע לפני שיוצאים לדרך מומלץ להתייעץ עם מומחים

כדי לבדוק אם חימום תת רצפתי יהיה הבחירה הטובה ביותר עבור המבנה שלכם, כדאי לפנות לחברה מקצועית ומובילה בתחום ולקבל ייעוץ מקצועי. חברה מקצועית ומנוסה במתן פתרונות חימום שכאלו, תוכל להציג לכם את כל האפשרויות הקיימות ולעזור לכם להגיע לבחירות הכי חכמות ונכונות, תוך התייחסות לתקנים מחמירים ונהלי בטיחות רלוונטיים. מעבר לכך, היא תוכל לספק לכם מוצרים איכותיים, כמו גם התקנה כמה שיותר מקצועית, ופתרון חימום מעולה שישמש אתכם לאורך שנים.


 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר