סאן היט - חימום תת רצפתי על גז ומים או חשמל?

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חימום תת רצפתי על גז ומים או חשמל?

חימום תת רצפתי הוא שיטה לחימום מבנה על ידי זרימת אוויר חם דרך הרצפה. זוהי אחת משיטות החימום הפופולריות ביותר בשימוש כיום. חימום תת רצפתי בגז משתמש בגז לחימום הבית ואילו חימום תת רצפתי מים, כאשר ניתן גם לשלב בין המערכות האלו. האם עדיף ממיזוג אוור חשמלי?

חימום תת רצפתי מסתמך על מים וגז לחימום הבית. ההבדל העיקרי בין חימום תת רצפתי בגז ומים לבין חשמל, הוא שגז ומים מתקיימים באופן טבעי, ואילו חימום חשמלי של מיזוג אוויר מצריכה אנרגיה של חשמל מחברת החשמל. בפועל, חימום תת רצפתי גז ומים עשוי להיות משתלם יותר בטווח הארוך. כמו כן, החום הנוצר מחימום תת רצפתי הוא חום אחיד, ולא חונק כמו שאנחנו רגילים ממיזוג האוויר. האם כדי להזמין חשמלאי להתקנת מיזוג אוויר? אולי טכנאי להתקנת חימום תת רצפתי? הנה כל המידע לפניכם.

יתרונות של מערכות חימום והסקה לבית

רגע לפני שתזמינו חשמלאי מורשה להתקנת מזגן, חשוב להכיר את היתרונות של חימום תת רצפתי. חימום תת רצפתי בגז הוא מערכת שבה האוויר החם מועבר דרך הרצפה, והוא עושה שימוש בגז או מים לחימום החדר. חימום תת רצפתי של מים הוא מערכת שמשתמשת במים לחימום החדר, כאשר לא זה ולא זה אינם צריכים גיבוי של מקור חשמלי כמקור אנרגיה.

מערכת חימום תת רצפתי בגז מציעה יתרונות רבים על פני מערכות חימום חשמליות או אחרות כגון עלות, יעילות אנרגטית ובטיחות. עם זאת, ישנם גם חסרונות כמו תחזוקה נוספת ורעש כאשר מערכות אלו מתיישנות. במקרים אלו של רעש ממערכת חימום תת רצפתי, יהיה כדאי לקרוא לטכנאי כדי לסדר את התקלה.

מערכת מיזוג אוויר חשמלית או חימום תת רצפתי?

חימום תת רצפתי של מים מציע יתרונות רבים על פני מערכות חימום חשמליות או אחרות כגון עלות, יעילות אנרגטית ובטיחות. עם זאת, ישנם גם חסרונות כמו תחזוקה נוספת ורעש. ההשפעה הסביבתית של מערכות חימום תת רצפתי בגז טובה יותר מזו של מערכות חימום חשמליות, מכיוון שהן אינן זקוקות לחשמל או לכמויות גדולות של מים וגז כדי לעבוד.

שוקלים להזמין חשמלאי מוסמך לבתים לצורך התקנת מערכת מיזוג אוויר? זה בהחלט אפשרי, אבל זכרו שחימום תת רצפתי משמש לחימום אחיד במיוחד. לרוב, מזגנים יוצרים תחושה מסוימת של חנק בחורף, מה שהחימום התת רצפתי מונע. החימום התת רצפתי בעיקר לחללים מסחריים, תעשייתיים ומוסדיים בעלי נפחים גבוהים כגון בתי מלון וקניונים באקלים קר יותר, אך גם בבתי מגורים.

חיסכון בטווח הארוך לעומת התקנה זולה

כפי שאולי כבר ניחשתם, ההחלטה בין חימום גז ומים לבין חשמל - תלויה בהעדפה שלכם. הכול תלוי איזה מהם לדעתך יהיה חסכוני יותר בטווח הארוך. מערכות מיזוג חשמליות מעולות למי שרוצה בית מחומם בצורה הקלאסית. שתי השיטות ייצרו רמות שונות של חימום וקירור. מערכת חימום הגז והמים יקרה יותר ממערכת המיזוג החשמלי, אבל בטווח הארוך עשויות להיות יותר משתלמות. כמו כן, התקנה של מערכת חימום תת רצפתית תהיה יקרה יותר מהזמנת חשמלאי להתקנת מזגנים. תעשו את השיקולים שלכם והגיעו להחלטה מושכלת. 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר