סאן היט - חימום תת רצפתי – כך תעשו את זה הכי נכון

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חימום תת רצפתי – כך תעשו את זה הכי נכון

יש כמה וכמה אפשרויות לחימום הבית. אפשר לחמם את הבית בעזרת תנורי החימום המסורתיים ואפשר גם ללכת על חימום של הסקה מרכזית. ברוב הבתים אנחנו מוצאים היום את החימום הנעשה באמצעות מזגנים כאשר יש גם כאלה שלא רוצים לשמוע על שום דבר אחר מלבד חימום תת רצפתי.
אז האמת היא שהם די צודקים. החימום התת רצפתי נחשב כיום כאמצעי החימום הכי איכותי ונעים כאשר הוא מעניק חימום מאוד נעים לחלל.

היתרונות של חימום תת רצפתי

אז למה בעצם מומלץ כל כך להיעזר בחימום התת רצפתי?
  • חימום נעים – החימום שמתקבל בעזרת מערכת החימום התת רצפתית זהו חימום מאוד נעים שלא מפריע לחלל. אם המזגן יוצר חימום יבש שלא כולם אוהבים והוא כזה שמכביד על הסביבה, הרי שהחימום התת רצפתי הוא ממש נעים וכמעט טבעי.
  • חימום מפנק – החימום התת רצפתי הוא חימום מאוד מפנק. כיף להוריד רגל על הרצפה החמימה ונעימה וכך גם יכולים הילדים ליהנות ממשחק על הרצפה הנעימה והחמימה.
  • חימום שמשפיע על כל החלל – חימום תת רצפתי הוא חימום שמפוזר היטב מתחת לפני הקרקע וכך הוא למעשה מצליח להשתלט על כל החלל. התוצאה היא תחושה חמימה ונעימה. שלא כמו בתנורי החימום שמחממים בעיקר את הרדיוס סביבם או המזגנים שההשפעה שלהם אינה אחידה.
  • חימום שלא תופס מקום – החימום התת רצפתי הוא חימום שלא תופס מקום. לא מדובר כאן בתנור או במזגן שנמצאים בחדר. הכול למעשה מותקן מתחת לפני הקרקע והשטח נשאר ריק ונקי מפריטים מיותרים.

איך מתקינים מערכת לחימום תת רצפתי?

האמת היא שאם רוצים ללכת על חימום תת רצפתי חשוב לתכנן את זה מראש כבר בשלבי הבנייה של הבית. כי צריך להתקין את הצנרת ואת גופי החימום מתחת לריצוף ולתכנן הכול במורה הנכונה על מנת שאכן החימום יהיה הכי יעיל והכי טוב. אך מה לשעות שלא תמיד חשובים על זה כבר בשלבים הללו של הבנייה או שזה קורה לאחר מעבר דירה כשאר רוצים להתקין חימום כזה בדירה קיימת? אז זה לא באמת מאוחר מידי. זה יהיה אולי מורכב יותר אך מבחינת התוצאות, הכול יהיה בסדר בסופו של דבר. כמובן רק אם העבודה אכן תיעשה בצורה מקצועית ובאופן הכי יעיל ומתוכנן היטב.

המקצוענים נכנסים לתמונה

לעיתים אי אפשר יהיה לבצע את המלאכה בלי להיעזר בשירות של ניסור בטון. מסור הבטון הוא הכלי המקצועי שבעזרתו אפשר יהיה לחדור בקלות אל מתחת לריצוף ולהניח את גופי החימום ולמעשה להתקין את המערכת התת רצפתית.
לצורך כך יש לפנות אל אנשי מקצוע מומחים בתחום כי רק כך התוצאה תוכל להיות מושלמת באמת.
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר