סאן היט - חימום תת רצפתי

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חימום תת רצפתי

בין שלל אמצעי החימום השונים, אנו עשויים למצוא את עצמנו תוהים ומבולבלים, במה בעצם כדאי לבחור? בסקירה הנוכחית נבין מהו הרעיון של החימום התת רצפתי, מדוע זה יעיל כל כך ואילו עוד יתרונות הוא טומן בחובו.

החימום הכי יעיל והכי טבעי

כל מי שאי פעם רכש תנור חימום לבית יכול להבחין בתופעה הפיזיקלית של מהות החום – הוא תמיד עולה מלמטה לכיוון מעלה. משום כך, חימום תת רצפתי הוא הכי יעיל והכי טבעי. מקור החימום, כלומר גופי החימום נמצאים במקום הכי נכון, ממש מתחת לרצפה. המשמעות היא שהחום עולה כלפי מעלה ובדרך יוצר חימום נעים ואחיד בכל החדר. אם הרגשתם שאתם נמצאים בחדר חמים אבל הרגליים שלכם מרגישות קרות, בדיוק את הדבר הזה מונע מתקן איכותי של חימום תת רצפתי.

טמפרטורה נעימה ממש כרצוי

גוף חימום של חימום תת רצפתי מסוגל להגיע לטמפרטורה גבוהה מאוד. דבר זה חשוב שכן הטמפרטורה שבתוך הבית מושפעת מאוד ממזג האוויר בחוץ וכאשר בחוץ קר יותר, נרצה לחמם יותר. אבל איך דואגים לכך כי הטמפרטורה לא תהיה גבוהה מדי, שהרצפה לא תלהט בחום עז יותר מן הרצוי? מתקן של חימום תת רצפתי כולל כמה מרכיבים. כלומר, זה לא רק גוף חימום סתמי אלא יש גם חלקים אשר יודעים להרגיש מהי הטמפרטורה ולווסת. בצורה כזאת, יוצרים את החימום ממש כרצוי. לא חם מדי ולא קר מדי. כל הבית נעשה חמים ונעים וזאת מבלי ליבש, ללא אי נעימות. זהו החימום האידיאלי, בטוח גם לבית שיש בו ילדים, גם למקום שבו שוהים קשישים ומבוגרים. זה טוב ומתאים ממש לכולם.

באיזו רצפה ניתן לשלב חימום תת רצפתי

מערכת חימום תת רצפתי ניתן לשלב כמעט עם כל סוגי הרצפה והאריחים שניתן להעלות עד הדעת. מבחינה מעשית, מיישמים את הריצוף לאחר התקנת גופי החימום. יש כאלה שרוצים לרצף באמצעות פרקט, זה בהחלט אפשרי. אך ככל הנראה דווקא מרצפות מקרמיקה, שיש או אבנים טבעיות מעניקות אפקט מעולה: גם עיצובית וגם בהעברת החום. בניגוד לעץ, שאיננו מוליך בחום בצורה אידיאלית, אריחים ומרצפות אחרות מעבירות חום נעים, ללא אובדן אנרגיה. כלומר, ניכרת יעילות אנרגטית וחיסכון ביחד עם עיצוב מרהיב עין. רמת החיסכון באנרגיה יכולה להגיע גם ל-25 אחוז ויותר!
 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר