סאן היט - חיסכון בצריכת האנרגיה בזכות מערכת סולארית ביתית

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חיסכון בצריכת האנרגיה בזכות מערכת סולארית ביתית

העובדה שאנו חיים במדינה חמה ושטופת שמש מחייבת אותנו להפעיל מזגן חשמלי ימים רבים בשנה. יחד עם זאת, מי שפועל נכון, יכול להפוך את השמש הישראלית לאמצעי חכם לחיסכון. בואו להבין על חיסכון בצריכת האנרגיה בזכות מערכת סולארית לשימוש ביתי. כך תוכלו לחסוך ובגדול.

איך נוצרת אנרגיה בתוך השמש

אנרגיה סולארית במובנה הרחב זו בעצם המרה של אנרגיה שמופקת באופן טבעי. המרה של אנרגיה מהשמש לאנרגיה שאנו יכולים לנצל (אנרגיה חשמלית או אנרגיית חום). מקור האנרגיה הטוב ביותר והזמין ביותר הוא השמש, בגלל תהליכים כימיים ופיזיקליים שמתרחשים באופן רציף. בשמש מתרחשים תהליכי אנרגטיים עצומים בתהליך מתמיד של הפיכת הליום למימן. זהו היתוך גרעיני וזה בעצם המקור לבעירה העצומה שמתרחשת בשמש. וכאשר עומד לרשותנו כור טבעי להפקת אנרגיה נקיה, כל מה שנחוץ זה מערכת סולארית ביתית. לאחר שהמערכת הזאת מותקנת, מתחיל תהליך של הפקת אנרגיה ירוקה. אין צורך בשריפה של פחם או בנזין או סולר ולא צריך לקנות חשמל. הסביבה לא מזדהמת וכולנו נהנים מאנרגיה נקיה ולא פחות חשוב – זולה.

מהו הבסיס של מערכת סולארית לבית

על מנת שאפשר יהיה לחסוך הון בצריכת האנרגיה בבית, יש צורך להקים מערכת סולארית שתחליף את הצורך בחשמל שמגיע מרשת החשמל הרגילה. הבסיס והלב של המערכת הסולארית הביתית הם מרכיבים שנקראים פנלים סולאריים. הפנלים הללו יודעים לקלוט את האנרגיה מהשמש שמומרת בצורה ישירה, פוטו וולטאית. זו השיטה המרכזית להפקת חשמל מהשמש. ישנה דרך נוספת, עקיפה, שגם בה ניתן להפיק אנרגיה. בשיטה זו עושים שימוש במרכיב נוסף, שמחומם על ידי חום השמש. לרוב אלה מים, שאוגרים את החום. מערכת כזאת יכולה לאפשר לנו לחמם מים לרחצה אך גם לשימושים נוספים. לדוגמא, בדרך זו ניתן לחמם את הבית כולו, בצורה של חימום תת רצפתי למשל. בתהליכים כגון החלפת חום, הופכים את השימוש בתנורי חשמל או אמצעי חימום אחרים, למיותרים.

עד כמה משמעותי החיסכון בזכות מערכת סולארית ביתית

החיסכון שמשיגים באמצעות התקנה של מערכת סולרית לבית ניכר מאוד. בצורה כזאת לא סתם מפחיתים במקצת את חשבון החשמל. בהתאם ליעילות הפנלים הסולאריים ובהתאם לאיכות המערכת ולמספר ימי השמש בשנה, אפשר להגיע לחיסכון דרמטי ביותר. זה עד כדי כך משמעותי, שאפשר לדבר על חיסכון של עשרות אחוזים ויותר. למעשה, ישנן משפחות שהצליחו לא רק להיפטר לחלוטין מחשבון החשמל, אלא שהן גם מוכרות עודפי חשמל לחברת החשמל או משתמשות בעודפים, כדי לא לשלם על חשמל בעונת החורף. כלומר, בשעות היום ובייחוד בקיץ העודפים מוזרמים לחברת החשמל. בלילות או בחורף, כאשר אין הפקה של אנרגיה סולרית, מקבלים את החשמל מרשת החשמל, ללא עלות (על חשבון החשמל הצבור). משתלם? בגדול. וזה גם צעד עם אחריות סביבתית ירוקה.  
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר