חקלאות חכמה - פתרונות מכל הסוגים | Sun-Heat

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חקלאות חכמה

חקלאות חכמה היא הכיוון אליו צועד עולם החקלאות, במקביל ליתר תחומי התעשייה אשר צועדים אל הקידמה עם שלל פיתוחים טכנולוגיים חדשניים. כמו ביתר התחומים, גם בחקלאות ישנם מגוון חידושים בשנים האחרונות אשר מטרתם לצמצם הוצאות ולייעל או לקצר תהליכים. בנוסף, אחד האלמנטים בהם חקלאות חכמה מתמקדת היא אנרגיה ירוקה ושמירה על איכות הסביבה.

עם נפילתו של תחום החקלאות מאחד התחומים המובילים בישראל לתחום בו חקלאים נאבקים על לחמם, החידושים בתחום של חקלאות חכמה נועדו לסייע לחקלאים להגדיל את תפוקתם ורווחיהם. כך שאמנם הם נאלצים לשלם סכום חד פעמי על התקנה של מערכת חקלאות חכמה אך לטווח הארוך מדובר בהשקעה משתלמת אשר מייעלת את תהליך הגידול ואף מקצרת אותו.

גם חברת סאן היט מציעה פתרונות חימום עבור חקלאות חכמה כדוגמת יריעת החימום GT אשר מחממת באופן אחיד ובטמפרטורה מתאימה שורשי צמחים בחממות.

מדובר בטכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת הפרדה בין צמחים שונים אשר נמצאים בשולחנות גידול נפרדים, כך שכל צמח מקבל את טמפרטורת החימום המתאימה לו ביותר. מדובר בבעיה מוכרת בעולם החקלאות, ולכן הפיתרון אשר מספקת יריעת החימום הוא מהפכני ופורץ דרך.

מחפשים מערכת חימום אשר תתאים לחימום גידולים חקלאיים באופן הנוח, היעיל והזול ביותר ? לפרטים נוספים אודות מערכות החימום המתקדמות של סאן היט פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם. 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר