סאן היט - טיפים לחימום הבית בחורף הקרוב

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

טיפים לחימום הבית בחורף הקרוב

כשהטמפרטורות יורדות במהלך חודשי החורף, חימום הבית הופך להיות דבר הכרחי.
בכתבה הבאה, נציג כמה טיפים מועילים שיעזרו לכם לחמם את הבית שלכם בחורף הקרוב.
מוכנים? אנחנו מתחילים!

התקינו מערכת חימום תת רצפתי

מדובר על מערכת חימום שפועלת מתוך לרצפה של הבית. תודות למערכת, נפלט חום מהרצפה ועל כן אפשר ללכת יחפים על הרצפה או עם גרביים. מערכת חימום תת רצפתית מחממת את הבית מבלי לייבש את האוויר.

עשו שימוש בפטריות חימום

ניתן להשתמש בפטריות חימום בתוך הבית וגם מחוץ לו. יש פטריות חימום שפועלות על חשמל ויש כאלה שפועלות על גז. פטריית החימום יכולה להפיץ חום לרדיוס של עד 9-10 מטרים. הכל כמובן בהתאם לעוצמה של הדגם. יש פטריות חימום להשכרה ויש אופציה של רכישתן. בדקו מה יותר כדאי עבורכם.

פתחו את הווילונות והתריסים שיש לכם בבית

וילונות ותריסים יכולים לעזור לכם לבודד את הבית. במהלך היום, הקפידו לפתוח את הווילונות והתריסים וכך תוכלו לאפשר לאור השמש להיכנס לביתכם ולחמם אותו באופן טבעי. בלילה, הקפידו לסגור את הווילונות והתריסים. הדבר יסייע לשמירת החום בתוך הבית.

השתמשו ברדיאטור או מפזר חום

רדיאטור מקרין ומפיץ חום. הוא מצוין עבור חימום של חללים קטנים בבית. מפזר חום הוא מכשיר שיש לו גוף חימום ומאוורר. אותו מאוורר פולט את האוויר החם לחלל בו הוא נמצא.

הפעילו את המזגן

למזגן יש מדחס. מדובר על מנוע שמפעיל את תהליך החימום של המזגן. זכרו שהטמפרטורה הנכונה למזגן, כאשר זה נמצא על מצב חימום, היא 26 עד 27 מעלות. כך תהיה לכם טמפרטורה נעימה בבית וגם תוכלו לחסוך חשמל.

השתמשו במאווררי תקרה

תוכלו להשתמש במאווררי תקרה כדי להזרים אוויר חם בכל הבית. במהלך חודשי החורף, הגדירו את מאווררי התקרה שלכם להסתובב עם כיוון השעון. הפעולה הזאת תעזור לדחוף אוויר חם אל חלל המגורים.

התקינו קמין

מדובר על תא בעירה. הוא עשוי ממתכת או מלבנים. קמינים מוסקים באמצעות סולר, נפט, גז או עץ. תודות לתהליך הבעירה, מופץ חום.

התלבשו עם בגדים חמים

דרך פשוטה וגם יעילה להתחמם בבית היא להתלבש עם בגדים חמים. לבשו חולצות תרמיות, גרביים ונעלי בית. כל אלה יעזרו לכם לשמור על חום גופכם.

השקיעו בבידוד

גם בידוד איכותי וטוב, יכול לעזור לשמור על חום הבית שלכם כאשר קר בחוץ. אם תבחרו להוסיף בידוד, דעו שמדובר על השקעה משתלמת שכן תודות לבידוד האיכותי, תוכלו לחסוך משמעותית בהוצאות החשמל.

כמה מילים לסיכום...

נמליץ לכם ליישם את הטיפים שהוזכרו לעיל. שימו לב שחלק מהטיפים כוללים שימוש במוצרים שעלות ההתקנה שלהם גבוהה וכמו כן גם השקעה בהם. בדקו האם התקציב שלכם מאפשר לכם לרכוש את המוצרים הללו (לדוגמה, קמין או בידוד לכל הבית). מאחלים לכם חורף חמים ונעים!
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר