סאן היט - טיפים לחימום מהיר של הבית

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

החורף אינו תקופה ארוכה בישראל אך אף על פי כן יש בעונה זו ימים מאד קרים וכל משפחה מחפשת את אמצעי החימום שיהיה האידאלי עבורה, בהתאם לגודלו של הנכס. 

אופציות לחימום ביתי 

עד לאחרונה האפשרות הפופולרית ביותר הייתה המזגן שפלט חום בחורף וקור בקיץ. כאשר מתקינים מזגנים באופן פרופורציונלי בבית, האפקט הוא מעולה. דואגים למזגן גדול בסלון שבו נמצאים בני הבית שעות רבות בכל יום והוא מחמם את כל החלל הנדרש. מעבר לכך מתקינים בכל חדר מזגן קטן ומפעילים אותו על פי הצורך בלבד.

בבתים פרטיים רבים מתקינים קמין שמחמם את כל חדר המגורים ומעבר לכך הוא פריט דקורטיבי שמוסיף יופי רב בכל סלון. מתאימים את גודלו של הקמין הצורה והצבע שלו למראה הכללי של הבית ובוחרים את הדגם שיצור התאמה מיטבית לחלל זה.

אפשר להשתמש גם בתנור חימום, או ברדיאטור שמתאים בעיקר לחדרים של תינוקות, כדי לשמור על רמה קבועה של טמפרטורה עבור גופם הרך של התינוקות. 

היערכות לחורף 

לקראת החורף כדאי לבצע כמה בדיקות חשובות בבית. אחת מהן היא בדיקה של התריסים הקיימים והתאמתם לחורף הקרב. בעלי נכסים רבים רואים שהתריסים אינם אוטמים כראוי את הבית ולכן מעדיפים להזמין התקנה של תריסים מבעוד מועד. אופציה זו תיצור איטום מושלם בבית וכך כל החימום יישאר בתוך הבית ולא ייפלט החוצה. כמו כן ההפעלה של תריסים חשמליים היא נוחה מאד וכל אחד מבני הבית יוכל לתפעל את המערכת בקלות רבה. 

חימום תת רצפתי 

המגמה בבתים חדשים וגם בבתים שבהם מבצעים שיפוץ מאסיבי, היא להזמין התקנה של מערך חימום תת רצפתי. לאופציה זו יש הרבה מאד יתרונות כמו העובדה שהחימום הוא אחיד, אין צורך להפעיל בכל פעם מחדש את המערכת, כיוון שהיא פועלת באופן עקבי לאורך כל החורף בהתאם לתכנות של בני הבית. 

זוהי מערכת בטיחותית שמותקנת על הבטון המוחלק. המים שמתחממים באמצעות משאבת חום זורמים בתוך הצינור הייעודי הארוך שמגולגל בצורה של שבלול. מדובר בצינור עמיד שכל כולו מגולגל ולכן אין בו סיכוי לנתקים. מעל המערך התת רצפתי מתקינים אריחים או לחלופין מתקינים פרקט טבעי שמתאים לחום הגבוה היוצא ממערך זה. 

התחושה הכללית בבית עם הפעלת המערך התת רצפתי היא של חמימות ונעימות ולא חום מעיק ומחניק אשר נובע מחלק מהאפשרויות האחרות לחימום הבית.

 

טיפים לחימום מהיר של הבית

 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר