סאן היט - טיפים מעשיים לחימום חדר האמבטיה בימי החורף

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

החורף כבר ממש כאן ואנחנו מוצאים את עצמנו מתכרבלים ומתעטפים בעוד ועוד שכבות. אם בבית אנחנו מחפשים דרכים להתחמם, קל וחומר שכל יציאה החוצה מחייבת אותנו בהיערכות מיוחדת.

ברור כי בימים קרים אלו אנחנו גם חייבים למצוא פתרונות לחימום טוב של חדר האמבטיה. חדר אמבטיה קרה היא ממש לא מזמינה והמקלחת היומית עשויה להפוך לסוג של סיוט. חבל שכך.

במקום שהמקלחת תמשיך להיות סיום חמים ועוטף לסוף היום, היא הופכת למשהו שאנחנו רוצים כמעט לדלג עליה. שלא לדבר על ילדים קטנים שממש לא שמחים להיכנס להתקלח בקור הזה.

זה בדיוק מה שמחייב אותנו להתאמץ ולחמם את חדר האמבטיה כדי שיהיה נחמד ונעים להתקלח גם כאשר בחוץ קר מאוד.

תנור אמבטיה – הפתרון הכי מתבקש

אז ברור. תנור אמבטיה. בדרך כלל זה הפרון האולטימטיבי והספונטני של כולנו. הבעיה היא שלא תמיד התנור אכן עושה את העבודה כמו שאנחנו רוצים ומצפים ממנו.

לא פעם התנור מחמם רק את העומד מולו. הוא לא מצליח להתגבר על הקור בכל החדר. במיוחד אם מדובר בחדר אמבטיה בו הקירות הם חיצוניים או שהתקרה שלו גבוהה במיוחד. התחושה בחדר היא שהחום פשוט בורח ולא מצליח להשתלט על החלל. הרבה אנשים מנסים תנורים רבים כאשר הם מקבלים הבטחות כי רק התנור הספציפי הזה אכן יצליח לספק את הסחורה ואת החום שהם רוצים שישרור בחדר הרחצה. הבעיה היא שכל התנורים פחות או יותר מספקים את אותו מענה.

 בידוד

אז אם מדובר בחדר אמבטיה שהוא אינו מבודד מספיק כמו למשל חלונות שהם לא לגמרי אטומים או דלת שפונה אל מרפסת השירות שאינה אטומה היטב, הרי ברור שהקור יחדור פנימה ובעוצמה לא מבוטלת. מה שצריך לעשות במקרה שכזה זה דבר ראשון לעבוד על האיטום. רק אחרי שהחדר יהיה אטום מפני קור אפשר יהיה לבדוק ולמדוד את הטמפרטורה באמצעות הפעלה של תנור חימום. במקרים רבים זה מה שיפתור את העניין וחדר הרחצה יוכל להיות חמים, נעים ומזמין.

במקרה וגם זה לא עבד, אפשר לחשוב על הנמכה של התקרה.

הקטינו את נפח החלל

אם תלכו על הנמכת תקרה באמבטיה, אתם למעשה תקטינו את הנפח של החלל בחדר מה שבאופן אוטומטי יקל מאוד על החימום שלו. כי ככל שלתנור תהיה פחות עבודה, הרי שהחלל כולו יוכל להתחמם טוב יותר. מעבר לכך, חדר אמבטיה עם תקרה נמוכה יהיה תמיד חדר יותר חמים ואינטימי מה שישפיע גם על תת המודע והקור יהיה פחות מורגש.

אז אם גם אתם סובלים מחדר רחצה קר, אל תשלימו עם הקור הזה. הוא לא מגיע לכם. יש בהחלט דרכים להתמודד ולחמם את החדר כדי שגם לכם יהיה חורף חמים ונעים!

 

טיפים מעשיים לחימום חדר האמבטיה בימי החורף

 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר