סאן היט - כיצד נשמור על בטיחות בבית בימי החורף?

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

כיצד נשמור על בטיחות בבית בימי החורף?

עונת החורף, בה הטמפרטורות מתחילות לרדת, מביאה איתה מלבד הגשמים גם סיכונים מיוחדים לעונה. שריפות וקצרים חשמליים עלולים להיגרם כתוצאה משימוש באמצעי חימום זולים הנוטים להתחממות יתר,  ואמצעים אלה עשויים להתלקח דווקא כשאתם ישנים. אז איך עוברים את החורף בצורה בטוחה?

חורף חם ובטוח – השתמשו באמצעי חימום בטוחים

הרצון שלנו להגן על הילדים מהקור בחורף וגם הפינוק שבהתכרבלות מול התנור, גורמים לתאונות רבות במהלך החורף. קצרים בסדין החשמלי, מפזרי חום שהתחממו יתר על המידה והתלקחו, ואפילו תנורי סלילים הנמצאים בסמוך לסדין המיטה או על שטיח וגורמים להתלקחותם.

מחירם הנמוך של אמצעי החימום הפשוטים גורם לרבים להסתכן ולישון עם תנור ספירלה או עם מפזר חום. מניסיון העבר, ידוע כי מכשירים אלה אינם בטוחים, וכי עדיף להשתמש באמצעי חימום שאינם ישירים. התקנת חימום תת רצפתי מחממת את הבית באמצעות גז ובטיחותית יותר – ניתן ללכת לישון מבלי חשש לקצר או להתלקחות, כיוון שלגוף החימום אין מגע ישיר עם השטיח או עם המיטה.

ציוד בטיחות

הימצאות ציוד כיבוי אש בבית היא בגדר חובה למשפחות עם ילדים קטנים. התלקחות פשוטה שנובעת מקצר חשמלי, התחממות יתר של ציוד חשמלי או אפילו של מחבת עם שמן שנותרה על הגז יכולה להתחיל שריפה שכיבוי מהיר שלה יכול להציל את הבית כולו. כדאי לוודא כי יש בבית (בהישג יד ולא בבוידעם) מטף לכיבוי אש. כמובן, יש להנחות את כל בני הבית כיצד להשתמש בו במקרה של שריפה.

לעיתים, הדליקה מתחילה כאשר אנו ישנים או כשאיננו נמצאים בחדר, ולכן מומלץ להתקין מערכות לגילוי עשן. תוכלו לבחור בין מערכות פשוטות המצפצפות כאשר עשן מתחיל להיתמר לכיוונן או לשדרג למערכות גילוי עשן מתוחכמות יותר המתקשרות אליכם או למכבי אש באופן אוטומטי, גם שאינכם בבית.

כללי זהירות בסיסיים שעשויים להציל חיים

אין להפעיל מפזרי חום בבית אם אין אף אחד בחדר, או כאשר יושבי הבית ישנים. למכשירים אלה יש נטייה להתלקחות עצמית, והם יכולים לגרום בקלות לשריפה שתכלה את הבית ושתסכן את יושביו.

אין לישון עם שמיכה בסמוך לתנור סלילים, גם תנורים אלה עשויים לגרום להתלקחות מהירה.

לעולם אין לייבש בגדים על גבי תנורים: לא גרביים, לא מגבות ולא מעילים. תנורי ספירלה ומפזרי חום הם המסוכנים ביותר, אך גם תנורים אחרים עשויים לגרום לבגד להתלקח.

חשוב להזמין חשמלאי אחת לשנה שיבדוק את תקינות ארונות החשמל והמפסקים, על מנת למנוע התלקחות בשל תקלה בתשתית החשמל בבית.

שיהיה לכולנו חורף חם ובטוח!
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר