סאן היט - כיצד נשתמש במערכות חימום ונחסוך כסף

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

כיצד נשתמש במערכות חימום ונחסוך כסף?

כיום, כל בית ממוצע משתמש במערכות חימום באופן יום יומי. בין אם מדובר בחימום המים עבור בני הבית, או במערכת הסקה בימי החורף הקרירים ע"י הזרמת חשמל באופן ישיר ועלות חודשית גבוהה בעבור מערכות החימום שאנו צורכים.
עם השנים האחרונות, עלתה המודעות למערכות חימום בעלות אנרגיה ירוקה וסולארית העוזרות לנו לחסוך באופן משמעותי מעלות החשמל ומשנות את פני החברה גם בשמירה על הסביבה וכמובן – שמירה על כיסנו.
אז מה זה מערכות חימום סולאריות? מהי אנרגיה ירוקה? ואיך כל מערכות החימום הללו עוזרות לנו לחסוך כסף?

מערכת חימום סולארית

מדובר במערכת שתפקידה להמיר את אנרגיית השמש לאנרגיית חשמל חסכונית ואמינה. קרני השמש נקלטים בקולטנים הסולאריים הנמצאים בדרך כלל על גג או קיר מסוים במבנה. האלקטרוניים החשמליים המתקבלים בלוחות מתחילים לנוע ויוצרים מערכת חשמל בעלת אנרגיה המספקת לנו את החום הדרוש במינימום מאמץ וכמעט בלי שימוש בחשמל חיצוני.
ניתן להפעיל מערכת כזו מכל שטח פנוי של גג, אך חיסכון כספי משמעותי יהיה ניכר לעין בשטחים גדולים יותר.

תחזוקה

תחזוקת המערכת יחסית פשוטה, ותדרוש מכם התייחסות לנזקים ספציפיים כמו הצטברות אבק, שריטות, פגיעת עצמים, או חלודה שהצטברה על הלוחות.
בדרך כלל, דואגים לטפל בנזקים הללו לפני הקמת המערכת ובעת התכנון והבנייה של המערכת. ולכן, התחזוקה שלכם באופן רציף תהיה קשורה בעיקר לניקיון שוטף של הלוחות, ולטיפולי בקרה ושימור אחת לכמה חודשים בכדי לשמור על טיב המערכת. ניתן לזהות תקלות בפאנלים סולאריים באופן מהיר ומיידי.
בכדי להיות יותר רגועים, תוכלו להתקין מערכות זיהוי ובקרה שיתריעו על תקלה או בעיה ספציפית במערכת בעת שימושה.

חיסכון כלכלי

אז לאחר היתרונות הרבים שמספקת לנו מערכת הלוחות הסולאריים, נגיע ליתרון המשמעותי ביותר – עלויות המערכת!
מדובר במערכת שמרבית עלויותיה מסתכמת בהתקנתה. עלות ההתקנה משתנה בהתאם לצרכי הלקוח אך היא תעמוד על סכום ממוצע של כ- 50,000 ₪ ותהווה הוצאה בלעדית לאורך תקופת החזקתה.
כל 10 מטר שהמערכת תתפוס לכם, יכול לייצר חשמל של 1 קילוואט. רשות החשמל דורשת 0.48 אגורות על כל קילוואט לשעה, ולכן, על פי נתונים אלו, במערכת ממוצעת של 10 מטרים רבועים תוכלו לחסוך בשנה כמעט 1000 ₪.
מה שאומר שההשקעה הראשונית על התקנת הפאנלים הסולאריים תוחזר אליכם תוך מקסימום 7-8 שנים מרגע ההתקנה ולאחר מכם תניב לכם רווח נקי. בנוסף לכך, יצרני חשמל באופן פרטי פטורים ממע"מ נוסף וממיסים משתנים, מה שהופך את ההשקעה לאטרקטיבית אפילו יותר !

סיכום

המערכות הסולאריות פשוטות להתקנה, נוחות, יעילות, וידידותיות לסביבה. מעבר לכך, הן מייצרות לבעליהן רווח לטווח הארוך בהשקעה ראשונית מינימלית ונוחה.
בעלי המערכת יכולים להגיע לרווח של 250,000 ₪ ולהעניק תשואה קבועה ונוחה9לאורך השנים שלאחר החזרת ההשקעה.
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר