סאן היט - כיצד פתרונות חימום לבית באים לידי ביטוי בתכנון פרויקט אדריכלי חדש?

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

כיצד פתרונות חימום לבית באים לידי ביטוי בתכנון פרויקט אדריכלי חדש?

 
כל הזמן משדרגים ומשכללים כמה שאפשר את סביבת המגורים שלנו. הרי זה ידוע שאם נחליט כיום לרכוש דירה בפרויקט חדש, אנחנו נקבל מפרט טכני ברמה גבוהה וזאת עם דגש על שימוש בחומרים איכותיים ובכלל בדגש על חשיבה על מחיה מתקדמת. על מנת להשיג את כל המטרות הללו בהצלחה, האדריכל מקדיש גם תשומת לב רבה לנושא של פתרונות חימום. בשנים האחרונות, יש מגמה לשלב את פתרונות החימום, כך שהם ישתלבו באסתטיקה של הדירה, שיהיו פונקציונאליים לשימוש וכמובן חסכוניים באנרגיה.

פתרונות חימום - איזה מהם נלקחים כאשר מבצעים תכנון אדריכלי?

יש מגוון פתרונות בהם:
מערכת מיזוג - באמצעותה ניתן לקרר וגם לחמם את הדירה. ניתן להסוות אותה בצורה מושלמת וכך לשמור על מראה מוקפד ואסתטי וכל זאת על ידי שימוש בקירות גבס או ביצוע הנמכה לתקרה.
קמין - יש לו מראה מעוצב ואירופאי. יש קמינים שפועלים על גז ויש כאלה שפועלים על חשמל. כמו כן, אפשר לבחור האם הקמין יהיה רצפתי או יהיה תלוי. אגב, כאן נציין ונאמר שהקמין החשמלי מתאים למי שאין לו בדירה או בבית חיבור מתאים לארובה או למי שרוצה שלא לעשות חיבור כזה. הוא מתאים עבור חללים גדולים ומרכזיים. לדוגמה, חלל הסלון.
חימום תת רצפתי - כיום יש התעניינות גדולה בכל הקשור לחימום תת רצפתי. זוהי מערכת חימום שמותקנת מתחת לאריחי הרצפה. היא פועלת בצורה בה החום מגיע מלמטה ועולה למעלה. היא לא תופסת מקום וכך אפשר לשמור על מראה מעוצב של הדירה או הבית. יש חימום תת רצפתי שפועל על בסיס חשמל, גז או מים. אגב, חימום על בסיס מים הוא חסכוני מאוד בהשוואה לחימום על חשמל וגז. יש מגוון גדול של יתרונות לחימום תת רצפתי כמו האפשרות לחמם גם חלל רטובים או לחים כמו  מטבחים וחדרי רחצה. כמו כן, אפשר לשלוט על החימום הריצפתי בחללים נתונים. כלומר אין צורך להפעיל את כולו, אלא רק באזורים שרוצים.

להיעזר בבעלי המקצוע המתאימים

על מנת שהתכנון האדריכלי יהיה לשביעות רצונכם ובכלל על מנת שפתרונות החימום שתבחרו יתאימו לכם, יש למצוא את בעלי המקצוע המתאימים. צריכה להיות להם הכשרה מתאימה וניסיון רב בתחומים הללו. מומלץ לשאול בני משפחה וחברים לגבי המלצות על בעלי מקצוע. כמו כן, אפשר גם לקרוא המלצות בכרטיס העסק המופיע בגוגל, ברשתות החברתיות ובפורומים שונים. רצוי לעשות סקר שוק ולקחת הצעות מחיר מכמה בעלי מקצוע. לאחר שאספתם את כל הנתונים, תוכלו לבחור את אלה שמתאימים. שיהיה בהצלחה!
המאמר בשיתוף עם תכנון אדריכלי שירי פרץ – חברה המעסיקה צוות אדריכלים מוכשר עם שנים של ניסיון.
 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר