סאן היט - כל היתרונות האקולוגיים בחימום תת רצפתי

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

החיפוש אחר פתרונות בני קיימא לחימום ולפעילויות אחרות ברחבי הבית או העסק, מתבטא בביקוש הולך וגובר של מוצרים בני קיימא ומערכות ירוקות/ידידותיות יותר לסביבה. מצב זה דחף למהפכה בדרך שבה בתים ועסקים פועלים (כולל אחד ההיבטים החשובים ביותר שהוא מערכת ההסקה המרכזית). זה הוביל לעלייה בפופולריות של סוגים שונים של מערכות חימום, ובמיוחד של מערכות חימום תת רצפתי הידרוניות (על בסיס מים).

מערכות חימום תת רצפתי, שנחשבו בעבר למתאימות למתחמי מלונות מפוארים, הן היום אפשרות החימום המתאימה והזמינה ביותר למגוון עצום של בתים ועסקים. אם אתם בונים פרויקט חדש או מתכננים שיפוץ ומחפשים דרך להגביר את הקיימות של הבית או העסק שלכם – מערכת חימום תת רצפתי הידרונית היא הבחירה המושלמת. 

טכנולוגיות בנות קיימא, כמו המערכות לחימום תת רצפתי, יכולות להגביר את היעילות האנרגטית במבנה במספר דרכים.

מערכת חימום תת רצפתי – כיצד היא חסכונית יותר באנרגיה?

תוכניות ממשלתיות ואחרות שואפות להחליף את מערכות החימום המבוססות על דלקים מאובנים, בפתרונות מתחדשים או ירוקים יותר. השימוש במערכות אחרות, כמו החימום התת רצפתי, הוא יישום טבעי ובהשוואה למערכות החימום המסורתיות יותר, הוא הרבה יותר חסכוני באנרגיה.

מערכות חימום תת רצפתי מחממות את המים לטמפרטורות נמוכות יחסית, מה שאומר מערכת זולה יותר להפעלה מהמערכות המסורתיות. חימום תת רצפתי גם מציע מערכת ידידותית יותר לסביבה, ממערכות החימום המבוססות על רדיאטורים.

לחימום תת רצפתי יש מספר יתרונות, וביניהם:

- חסכון באנרגיה וחשבונות חימום מופחתים: חימום תת רצפתי פועל על טמפרטורות נמוכות יותר, כך שהוא מפחית את עלויות החימום, מבלי להשאיר במבנה נקודות קרות, כי המערכת מכסה את הרצפה כולה. למעשה, היתרון הגדול של חימום תת רצפתי נעוץ בעובדה שהוא נועד לעבוד עם טמפרטורות מים נמוכות כך שהוא מסוגל להפחית את צריכת האנרגיה ועלויות החימום עד 20%.

- בקרת חימום מעולה: חימום תת רצפתי יוצר את הנוחות המושלמת בחלל, עם בקרת טמפרטורה פרטנית או מרובת חדרים המאופיינת בפתרונות פשוטים, סטנדרטיים וחכמים.

- מקורות חימום מתחדשים ורגילים: החימום התת רצפתי פועל כמו מקורות החימום הקונבנציונליים והמתחדשים, שמפחיתים את ההשפעה הסביבתית ומצמצמים את חשבונות האנרגיה, לרבות מקורות האנרגיה מהאוויר (באמצעות פאנלים סולאריים) או מהקרקע (באמצעות דלקים הנשאבים מהאדמה).

- חימום קל להפעלה: לאחר ההתקנה, ובלבד שההתקנה נעשתה כהלכה, התחזוקה היא מינימלית.

- מתאים לכול סוג של ריצוף: בין אם אלה אריחי אבן, אריחים קרמיים, רצפת עץ וכו׳ – אין מניעה להתקין מערכת חימום תת רצפתי מתחת לכול סוג של ריצוף.

- מגדיל את מרחב המחיה: כשמתקינים מערכת חימום תת רצפתי, אין צורך בהצבת רדיאטורים מגושמים ומכוערים. זה מפנה שטחים ליד הקירות ומעניק חופש לעיצוב הפנים.

- חיים בריאים ובטוחים יותר: מערכת חימום תת רצפתי יוצרת תנועת אוויר מינימלית, בכך היא מסייעת להפחתת האבק. המשמעות היא פחות קרדית האבק ופחות אלרגנים באוויר. בנוסף, החימום התת רצפתי הוא ללא רדיאטורים חמים וקצוות חדים, כך שהוא יוצר מרחב בטוח יותר.

- ייבוש מהיר של הרצפות לאחר שטיפה: באזורים רטובים (חדרי רחצה, מטבח וכד׳), הרצפה תתייבש מהר יותר.

- נוחות רבה יותר: כמו אנרגיית השמש, גם מערכת חימום תת רצפתי יוצרת הקרנת חום שמחממת את כלל חללי המבנה ומאפשרת לכם ליהנות מסביבה נעימה ונוחה.

- פחות רעש: עם מערכת חימום תת רצפתי אפשר ליהנות מאווירה מרגיעה ושלווה, ללא צינורות חורקים וללא רעשים של זרימת מים. המערכת פועלת ממש בדממה.

לבסוף, לא רק שהחימום התת רצפתי יעיל יותר אנרגטית וטוב יותר לסביבה, הוא גם מאפשר לבעלי הבתים או העסק לנצל טוב יותר את החלל הפנימי.

האתר נכתב באדיבות האתר

https://sustainabilitystudies.net/

 

כל היתרונות האקולוגיים בחימום תת רצפתי

 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר