סאן היט - כמה טיפים לשיפוץ חדר האמבטיה

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

כמה טיפים לשיפוץ חדר האמבטיה

 
בין השיפוצים הפופולאריים בישראל נמצא שיפוץ חדר האמבטיה. למרות שחדר האמבטיה בדרך כלל קטן בהשוואה לשאר חדרי הבית, הוא כולל בתוכו פריטים רבים - מכלים סניטריים, דרך ריצוף ועד אינסטלציה. ריכזנו עבורכם כמה טיפים לשיפוץ חדר האמבטיה
 

חדר האמבטיה

חדר האמבטיה משמש את כל בני הבית בתדירות גבוהה והוא מהווה עבורנו מקום מפלט והתרעננות אחרי יום לימודים, או יום עבודה מאומץ. לכן, אנחנו מעוניינים שחדר האמבטיה יהיה מדוגם, מעוצב ומפנק מצד אחד, אך ישמור על שימושיות רבה מצד שני.
תדירות השימוש הגבוהה בחדר האמבטיה וכמויות המים הרבות הנלוות, מחלקות את תהליך השיפוץ לכמה דרגות- משיפוץ קל עד בינוני - שבירת בלטות והחלפת הריצוף ועד שיפוץ קומפלט של חדר האמבטיה. בכל מקרה של שיפוץ, מומלץ לשים לב לטיפים הבאים:
 

מניעת עובש וקילופים

חדר האמבטיה הוא מקום מועד לפורענות בכל הקשור למפגש בין לחות ואוויר, מפגש העלול ליצור עובש, פטריות וקילופי צבע, אשר מעבר לאי הנעימות בעין, יכולים אף להוות סכנה בריאותית של ממש.
לכן, חשוב לבצע קילוף מקצועי של הצבע הישן וצביעה מחודשת של קירות חדר האמבטיה. כיום, עם התפתחות עולם העיצוב והטכנולוגיה, ניתן למצוא מגוון צבעים באיכויות גבוהות, המגינים על הקיר מפני עובש ורטיבות. צעד הגנה נוסף הוא הדבקת קרמיקות, או שיש לאמבטיה, באזורים במיועדים לפורענות.
 

מוצרי נוחות

כפי שהזכרנו בהתחלה, חדר האמבטיה הוא המקום בו אנחנו אוהבים להתרענן, להירגע ולהחליף כוחות אחרי יום קשה. לכן, כדי לשדרג את החוויה באופן מקסימלי, כדאי לחשוב על אביזרי נוחות מתאימים לחדר האמבטיה. כיום, ניתן לשלב מוצרים טכנולוגיים מתקדמים גם בחדר האמבטיה, בכדי ליצור הנאה מקסימלית. מוצרי חימום לאמבטיה הם חלק מהאביזרים הללו.
מערכות חימום לאמבטיה או תנור חימום לאמבטיה, יכולים להפוך לנו את המקלחת לחווייתית ומהנה גם בימי החורף הקרים. בהתקנת מערכות אלו חשוב לוודא כי המערכות בטיחותיות ובעלות תו תקן ישראלי מתאים.
 

שיפוץ למתקדמים - אינסטלציה

במידה ובחרתם בשיפוץ קומפלט של הדירה, תצטרכו לבצע עבודת אינסטלציה מתאימה. זוהי עבודה חשובה מאוד, אשר במקרה של עבודה איכותית יכולה להחזיק מעמד שנים רבות, אך במקרה של עבודה לא מקצועית, יכולה לגרום לנזקים מהותיים בהמשך. לכן, חשוב להקפיד על בחירת בעל מקצוע ותיק, מקצועי ומיומן.
בין סוגי הצנרת המומלצים בהחלפת אינסטלציה היא צנרת SP העשויה מפלסטיק ובעלת 3 שכבות בידוד או צנרת PEX, בעלת צינור מושחל, שיתרונו טמון בכך שבעת פיצוץ בצנרת, ניתן להוציא בקלות את הצינור הקרוע ולהשחיל בקלות ובמהירות צינור חדש.
בסופו של דבר, שיפוץ חדר האמבטיה אינו שיפוץ קל ועלינו להגדיר תקציב ומטרות מראש בכדי לעבור את השיפוץ בצורה הכי טובה. בנוסף, לאור המורכבות המאפיינת את חדר האמבטיה- מים, לחות ואינסטלציה, חשוב להיעזר בבעל מקצוע מקצועי, ותיק ואמין.
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר