סאן היט - מערכת חימום תת רצפתית על חשמל או מים - מה עדיף ולמה?

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

מערכת חימום תת רצפתית על חשמל או מים - מה עדיף ולמה?
ישנם סוגים שונים של מערכות חימום והסקה במבנים, כולל מערכת חימום אוויר חם או מערכת חימום תת רצפתית. חימום תת רצפתי הוא הדרך החסכונית באנרגיה לחמם כל מבנה כמעט, בין אם זה בית פרטי או משרד מסחרי.

למערכות חימום תת רצפתי אין רדיאטורים, מה שאומר שהאוויר מהחדר אינו מחומם עד שהוא מגיע למשטחי הרצפה, בהם הוא נפגש עם המים המחוממים המוזרמים מתחת לרצפה. זה מה שנקרא "חימום תת רצפתי על מים". תהליך זה מאפשר שימוש יעיל באנרגיה בהרבה ממערכות אוויר חם, שמחממות את כל החדרים במבנה בבת אחת. עם חימום תת רצפתי על מים, תוכלו לבחור את האזורים הספציפיים בבית שתרצו לחמם. זה יתרון שלא קיים במערכות מיזוג אוויר.

יתרונות מערכת חימום תת רצפתי
  1. חסכוני באנרגיה, במיוחד בהשוואה למערכות מיזוג אוויר מרכזיות ומזגנים עיליים.
  2. אין צורך ברדיאטורים חימום או כל אמצעי אחר בבית.
  3. שקט יותר מחום אשר מופץ ממזגנים.
  4. מערכות חימום תת רצפתי הן אקולוגיות וידידותיות לסביבה יותר ממערכות מיזוג אוויר.
מה עוד כדאי לדעת על חימום תת רצפתי?

מערכות חימום תת רצפתי הן דרך מצוינת לשמור על חום הבית במהלך החורף. כל מה שנותר לכם לעשות זה לבחור בין חימום תת רצפתי חשמלי או על מים. לחימום תת רצפתי מים יתרונות רבים על פני חשמל. אחד מהם הוא שאין למערכת הגבלה והיא לא תלויה בצריכת החשמל. כמו כן, התקנת המערכת לא תצריך ביצוע עבודות חשמל בקנה מידה נרחב.

החיסרון הוא שצריך לבצע התקנת חימום תת רצפתי מורכבת למדי, מה שעלול להיות יקר ולא מעשי ביותר מדי בתים. חימום תת רצפתי של מים עובד היטב עם בתים ישנים, אך ידרוש עבודה בקנה מידה גדול עבור בתים חדשים יותר עם יסודות בטון ותשתיות מורכבות.

מערכת חימום תת רצפתי חשמלית

למערכות חימום תת רצפתי חשמלי יש יותר יתרונות מאשר למקביליהם – מים. אך יש להן גם חסרונות. מערכות חימום חשמליות אינן צריכות לשאוב מים כדי ליצור חום - רק לחבר את הצינורות בסדר ההתקנה הנכון ולהתקין את לוחות החימום בהתאם לתשתיות החשמל במבנה.

אחת המערכות הפופולריות ביותר לחימום תת רצפתי היא חימום חשמלי. זה בטוח יותר משימוש בגז טבעי שיש לו מספר סיכונים נלווים, כגון דליפות ואש. כמו כן, זה יותר ידידותי לסביבה משימוש באוויר חם, מכיוון שאין פליטות לאטמוספירה כמו בגז טבעי.

אז חימום תת רצפתי מים או חשמל?

בסופו של דבר, הכול תלוי בהגדרת התקציב לפרויקט ההתקנה, כמו גם לצרכים שלכם ממערכת החימום התת רצפתית. בין אם תחליטו על חימום כזה או אחר, יהיה כדאי לערוך השוואת מחירים ולבחור את המערכת הנכונה לכם ביותר. ואותו כנ"ל לגבי התקנת מערכת זו, בצעו השוואה בין אנשי המקצוע השונים. 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר