מפיג אדים למראה - Sun-Heat

מפיג אדים למראה

מפיג אדים למראה הוא פיתוח חדשני אשר מאפשר סוף סוף לראות מבעד למראה לאחר מקלחת חמימה.

כמה פעמים קרה לכם שבסיום מקלחת חמה רציתם להתבונן במראה אך האדים אשר כיסו את המראה לא איפשרו זאת ? מי מאיתנו לא ניסה לנגב את המראה באינסוף דרכים, עם היד או עם מגבת, כאשר התוצאה היא רק מראה מטושטשת אשר לא ניתן לראות בה השתקפות ראויה.

מפיג אדים למראה שם קץ לבעיה הנצחית הזו, ועם טכנולוגיה מתקדמת מאפשר הפשרה מהירה של האדים על ידי חימום אחיד ושווה של כל חלקי המראה. אלומיניום אשר נדבק לכל חלקי המראה מאפשר את החימום האחיד, כך שכל חלקי המראה מתנקים מאדים באופן מוחלט. עם מוצר זה לא תצטרכו יותר לנסות להוריד את האדים, או להתאמץ לראות בבירור את עצמכם במראה לאחר המקלחת.

מפיג אדים למראה מספק פיתרון נוח ויעיל לאי נוחות אשר מאז ומתמיד התמודדתם איתה, אך לא ידעתם שישנו פיתרון כה פשוט לבעיה. אז מהיום לא תצטרכו יותר להילחם עם האדים על המראה לאחר המקלחת, ותוכלו פשוט להתקין מפיג אדים למראה על פי הגודל וההספק הנדרש. כך שתוכלו להתאים את המוצר בדיוק לצרכיכם, ולגודל המראה שלכם.  

מחפשים מפיג אדים למראה במחיר הטוב ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר ? לפרטים נוספים ורכישה של המוצר פנו עוד היום לחברת סאן היט ונשמח לעמוד לרשותכם. 
 

חייגו עכשיו

 1-800-450-550 
(שיחת חינם)

Facebook
Youtube

משרדים ותצוגה 
רחוב מורד התאנה 25, ינוב