מפיג אדים למראה - מה זה? איך זה עובד? ומה עלינו לדעת?

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

מפיג אדים למראה

מה הוא בעצם מפיג אדים למראה ?


מפיג אדים למראה הוא פיתוח חדשני אשר מאפשר סוף סוף לראות מבעד למראה לאחר מקלחת חמימה.

כמה פעמים קרה לכם שבסיום מקלחת חמה רציתם להתבונן במראה אך האדים אשר כיסו את המראה לא איפשרו זאת ? מי מאיתנו לא ניסה לנגב את המראה באינסוף דרכים, עם היד או עם מגבת, כאשר התוצאה היא רק מראה מטושטשת אשר לא ניתן לראות בה השתקפות ראויה.

מפיג אדים למראה שם קץ לבעיה הנצחית הזו, ועם טכנולוגיה מתקדמת מאפשר הפשרה מהירה של האדים על ידי חימום אחיד ושווה של כל חלקי המראה. אלומיניום אשר נדבק לכל חלקי המראה מאפשר את החימום האחיד, כך שכל חלקי המראה מתנקים מאדים באופן מוחלט. עם מוצר זה לא תצטרכו יותר לנסות להוריד את האדים, או להתאמץ לראות בבירור את עצמכם במראה לאחר המקלחת.

מפיג אדים למראה מספק פיתרון נוח ויעיל לאי נוחות אשר מאז ומתמיד התמודדתם איתה, אך לא ידעתם שישנו פיתרון כה פשוט לבעיה. אז מהיום לא תצטרכו יותר להילחם עם האדים על המראה לאחר המקלחת, ותוכלו פשוט להתקין מפיג אדים למראה על פי הגודל וההספק הנדרש. כך שתוכלו להתאים את המוצר בדיוק לצרכיכם, ולגודל המראה שלכם.  

מחפשים מפיג אדים למראה במחיר הטוב ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר ? לפרטים נוספים ורכישה של המוצר פנו עוד היום לחברת סאן היט ונשמח לעמוד לרשותכם. 

מידע נוסף על מפיג אדים למראה :

מפיג אדים למראה הוא מכשיר לשיפור החיים למנקים הפדנטיים שבינינו.
מכשיר זה מתחבר בצורה פשוטה לחלק האחורי של המראה ומתחבר לקו החשמל בצורה פשוטה ונוחה, וכתוצאה מכך מפשיר את האדים המצטברים על המראה בזמן המקלחת.

לכן, אין צורך לנקות או לנגב את המראה לאחר כל מקלחת. כלי נוח ויעיל לשיפור איכות החיים לאנשים שכל לכלוך קטן שנוצר מפריע להם, ואז הם לא צריכים לנגב את המראה לאחר כל מקלחת.

מכשיר מפיג אדים למראה קיים בגדלים שונים על מנת להתאים את הגודל למידות המדויקות באמבטיה אצלכם בבית.
למעשה האנשים שאוהבים ניקיון בצורה מוגזמת חייבים לנקות כל הזמן אם הם רואים לכלוך כלשהו או משהו שלא נראה להם נקי בבית. זהו נובע מהרגל פסיכולוגי שעם השנים האנשים סיגלו לעצמם.

הקושי האמיתי הוא לשנות הרגלים. הרי כולנו אנשים, ונוהגים לבצע פעולות שחוזרות על עצמם- זה הרגלים. ההרגל לנקות לפעמים הופך למוגזם כאשר הוא נעשה בחוסר פרופורציות ורק מתוך הרגל קבוע.  היתרון הגדול במכשיר מפיג אדים למראה הוא שזה מקל משמעותית על אותם אנשים שאוהבים לנקות כל הזמן את המראה מיד אחרי שהם מתקלחים. זאת מהסיבה שהם לא יכולים לראות את המראה עם אדים כי זה עבורם כאילו שהמראה מלוכלכת. אנשים אלה רגישים כל כך ללכלוך, שאם הם רואים לכלוך אפילו קטן נופל בזמן הארוחה, הם ישר צריכים לנקות את הלכלוך אחרת- הם מתעצבנים. אנשים אלה רוצים שכל הבית שלהם יהיה מסודר ונקי ללא כל לכלוך קטן. זה הרגל השמירה על ניקיון בצורה מוגברת. לכן, כדי להקל על חייהם נוצר מכשיר מפיג האדים.
חברת סאן היט- זוהי החברה המובילה בארץ ישראל למערכות חימום שונות ומגוונות. אחד מהמוצרים הנמכרים ביותר של החברה הוא מכשיר המפיג אדים למראה. המכשיר הזה כל כך שימושי, כך שהמון אנשים רוכשים אותו ונהנים משיפור רציני באיכות החיים. בנוסף, זוהי החברה היחידה בישראל שיש לה חמישה דגמים בגדלים שונים של מפיגי אדים, במטרה להתאים את הצרכים שלכם למכשיר מפיג האדים בצורה הטובה ביותר.


 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר