סאן היט - ניסור רצפת בטון להתקנת חימום תת רצפתי

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

בטון לאורך הרבה שנים משמש כאחד מחומרי הבנייה הפופולארים בעולם. בטון הוא כמובן לא משאב אותו אנחנו מוציאים מהאדמה, מדובר על חומר ייחודי, אותו אנחנו מייצרים בהתאם לדרישה. הבטון עשוי תרכובת של מים, חצץ, חומר אלסטי המחבר בין כל המרכיבים וחול. ערבוב כמויות שונות של כל אחד מחומרי הגלם הללו, ייצור עבורינו בטון מעט שונה ובכל פעם, אנחנו נדרש לעשות איתו דברים מעט שונים. היתרון של בטון הוא בכך שמדובר על חומר אותו קל להפיק באופן יחסי, הוא זול, הוא חזק ועמיד מפני שחיקה לאורך זמן ועוד. אבל, ברגעים מסוימים, לדוגמה לפני תהליך שיפוץ להתקנת חימום תת רצפתי, אנחנו נדרשים לבצע עבודות תחזוקה הכוללות במקרים מסוימים ניסור של רצפת הבטון. במאמר הבא נסביר לכם הכל בעניין הזה, איך לבחור באנשי המקצוע הנכונים למשימה ועוד. בואו נצא לדרך. 

באילו מקרים יש להזמין את השירות 

אנחנו מחלקים את התחום של ניסור רצפת בטון לשני מקרים מרכזיים:

- כאשר ישנן תוכניות שיפוץ הדורשות ניסור רצפת בטון: למשל, במידה ואנחנו מעוניינים לחפור פיר למעלית, אם רוצים להקים מדרגות חדשות לקומה נמוכה יותר, בהקמה של חימום תת רצפתי וכן הלאה. 

- במידה וישנן בעיות תשתית הדורשות מאיתנו לפתוח חלל ברצפה: אמנם, ריצוף לא תמיד נעשה באמצעות בטון דווקא. אבל אם אנחנו מדברים על רצוף באמצעות בטון מוחלק למשל וכיוצא באלו, הרי שאין לנו ברירה אלא לבצע ניסור מדויק ומקצועי, כדי להצליח ולהגיע לתשתיות הממוקמות מתחת לריצוף, בין אם מדובר על מערכות חשמל ואינסטלציה, הדורשות טיפול מקצועי כדי לחזור ולעבוד באופן תקין. 

מה רצוי לבדוק לפני הזמנה של שירות מהסוג הזה 

כאשר אנחנו מבצעים ניסור רצפת בטון, אנחנו צריכים לקחת כמה דברים בחשבון: 

ראשית, אנחנו נשתמש בכלים המתאימים לעבודה ושאינם מפוררים את הבטון ומייצרים בלאגן בחלל: 

עבודות ניסור בטון עלולות להביא להיווצרות סדקים ונזקים לרצפה כולה. לכן, חשוב להשתמש בכלים המתאימים, שיבטיחו שהעבודה תתבצע בצורה בטיחותית.

אנחנו צריכים לראות כי הכלים מאפשרים לנו לנסר את הבטון באופן מדויק: 

כל עולם התכנון והבניה מבוסס על דיוק. סטיה ולו מינימלית עלולה להביא לפגיעה בתשתיות ולזעזוע של המבנה כולו או פשוט לחרוג מתוכניות העיצוב. דווקא בעידן הנוכחי, קיימים ברשותינו כלים חדשים, כאלו שלא היו בשימוש בעבר. אלו מאפשרים לנו לבצע עבודה הרבה יותר מדויקת בכל פעם מחדש. כמובן, עלינו להשתמש בכלים הרלוונטים בהתאם לעובי הבטון וכיוצא באלו. 

חשוב לבצע עבודה יסודית וכזו שלא תפגע בתשתיות נוספות: 

זה לא משנה אם אנחנו רגע לפני עבודות שיפוץ או אם אנחנו מתכוונים לעשות תיקונים במערכות קיימות. חשוב לבחור במי שיודעים לבצע את העבודה בצורה מקצועית, בלי לחפף ובלי לעגל פינות. כאלו שיעבדו בצורה מדויקת, עדינה ונקייה וכמובן, לא יפגעו בתשתיות בטעות, כחלק מביצוע העבודה כולה. 

אפשר לעשות הכל, אתם רק צריכים לבחור נכון 

אתם ממש לא חייבים לעבור דירה כדי לבצע שיפוץ מקיף, להתקין חימום תת רצפתי או לעשות כל עבודה אחרת. מה שבטוח הוא שחשוב לפנות לאנשי המקצוע הנכונים, להסביר להם מה אתם מתכננים לעשות ולקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת במיוחד. שיפוצים ועבודות תשתית בם מסוג הדברים אותם קל לדחות למועד מאוחר יותר. אבל כאשר פונים לאנשים הנכונים, גם אתם תגלו כי העבודות יכולות להיעשות במהירות וקלות רבה יותר מכפי שאתם אולי מדמיינים בראשכם כעת.

 

ניסור רצפת בטון להתקנת חימום תת רצפתי

 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר