סאן היט - ניסור רצפת בטון לחימום תת רצפתי

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

ניסור רצפת בטון לחימום תת רצפתי

 

החימום התת רצפתי הפך בשנים האחרונות לדבר מבוקש. זאת בגלל שלל סיבות ויתרונות שיש לחימום מהסוג הזה להציע.

כמו למשל החימום הנעים של הבית כולו בלי שייווצר מצב של אוויר יבש ולא נעים שהוא אופייני כל כך לחימום שנעשה באמצעים האחרים.

מעבר לכך מדובר באמצעי חימום שלא מסכן את הסביבה היות ואין כלל אש גלויה או פתחי אוורור של תנור חימום שצריך להשגיח עליהם או מפניהם.

מלבד זאת החלל נשמר נקי וריק, בלי תנורים, מזגנים או כל מה שתופס מקום בחלל. זהו חימום נקי ונעים.

בחורף, הרבה יותר נחמד להוריד רגל יחפה על רצפה חמימה וכך גם אפשר להוריד תינוק על הרצפה בלי לחשוש מהרצפה הקרה.

איך מתקינים את החימום התת רצפתי?

התקנת הריצוף התת רצפתי אמורה להיעשות בשלבי הבנייה של הבית. אז זה נעשה בצורה הכי קלה והכי יסודית ובלי פרוצדורות מורכבות מידי. להבדיל מחימום כזה שמתקינים אותו כאשר הבנייה של הבית כבר הסתיימה.

אך מה לעשות וקורה לא פעם שרק לאחר שהבית בנוי על תילו מחליטים בני הבית לשנות את התוכנית והם רוצים חימום תת רצפתי? זה גם קורה לאנשים שסתם כך ביום בהיר מחליטים שהם רוצים לשנות את צורת החימום והם מבקשים להתקין חימום תת רצפתי. כאן יהיה עליהם לעשות שימוש בציוד מתקדם לצורך העברת גופי החימום והתקנה שלהם מתחת לרצפה.

זאת על מנת שההתקנה אכן תהיה הכי יעילה והכי איכותית.

ניסור רצפת בטון – כך תעשו את זה נכון

לצורך ניסור רצפת בטון, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מהתחום הזה של ניסור בטון, כאלה שיש להם את האפשרות לבצע את העבודה בצורה הכי מדויקת והכי יעילה. אחרי הכול, ניסור בבטון עשוי להסתבך מאוד. אם הוא ייעשה שלא בכלים הנכונים או שלא באמצעות אנשי המקצוע הנכונים, הרי שהמבנה כולו עלול להיפגע בעקבות כך.

מעבר לזה, הניסור שנעשה בצורה שלא מקצועית עשוי לפגוע בצנרת שעוברת מתחת לפני הקרקע ורק אם היא תיעשה  על ידי אנשי מקצוע מנוסים מהתחום הזה של ניסור בטון, הרי שאפשר יהיה להיות בטוחים שהעבודה תיעשה כמו שצריך.

איך מתבצעת העבודה של ניסור רצפת בטון?

ניסור בטון נעשה בעזרת ציוד מיוחד הכולל מסורים עוצמתיים במיוחד עם להבים חזקים. אלו מצופים בשבבי יהלום שהופכים את המסור לכלי חד במיוחד. המסור יחד עם היהלום מצליח לנסר בצורה מדויקת, מהירה וחדה מאוד את הרצפה וזאת בלי לגרום לנזקים כלל לסביבה.

העבודה נעשית אף במהירות רבה והיא גם לא מותירה אחריה פסולת רבה. זאת הודות לשימוש בכלים מתקדמים כאשר מדובר גם בשימוש עם מים שסופח את האבק וחוסך את הלכלוך הסביבתי.

המאמר נכתב בשיתוף פעולה עם אפיק – עבודות ניסור רצפת בטון.
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר