סאן היט - עצי הסקה לחימום בתים פרטיים

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

עצי הסקה לחימום בתים פרטיים

בבית פרטי חייבים לתכנן היטב את חימום המרחב

כשאתם משקיעים בבית פרטי, אתם משקיעים באיכות החיים שלכם בצורה המשמעותית ביותר שבה ניתן לעשות זאת. הבית הפרטי מעניק לכם מרחב, הוא מעניק לכם מקום להשתקע בו לאורך שנים, ועל מנת שהוא יוכל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, אתם צריכים לתכנן כל מערכת בו בצורה הטובה ביותר. אחד המרכיבים החשובים ביותר בהקשר זה הוא כל תחום ההסקה והחימום. בתים פרטיים בעלי תקרה גבוהה ומרחב גדול יכולים להתקרר בצורה משמעותית ביותר בימי החורף, ועליכם לתכנן את חימום המרחב היטב בהתאם לכך. האפשרויות הן רבות – מערכות חימום שיכולות להיות תנור חימום לבית, קמינים, חימום תת רצפתי, מערכות חשמליות ואפשרויות אחרות. עם זאת, הדרך היעילה והנעימה ביותר לחמם את הבית היא באמצעות עצים.

עצים להסקה – הדרך היעילה והנעימה ביותר לחמם את הבית

ראשית, חשוב להבין כי שימוש בעץ להסקה הוא השיטה הוותיקה ביותר והפופולרית ביותר לחימום הבית בעולם כולו – גם אם בישראל הדבר לא תפס בצורה רחבה כל כך. ביתרונות של חימום המבוסס על עצים להסקה חם בבית ניגע עוד בהמשך. בתור התחלה נבין כיצד ההסקה עובדת. העצים עוברים תהליך של בעירה ולמעשה יוצרים אש בתוך אח המיועד לכך. החום המופק בתוך האח מחמם כמובן את המרחב שבו האח נמצא, שבדרך כלל יהיה המרחב המרכזי של הסלון בבית הפרטי. מעבר לכך, ניתן גם להתקין מערכת הסקה המבוססת על צינורות המובילים את האוויר החם בין חדרי הבית, וכך מחממים את כולו בצורה רוחבית ויעילה במיוחד. כמובן שיש גם לתכנן ולהקים ארובה, שתוביל את העשן שנוצר בתהליך ההסקה החוצה מהבית.

כל היתרונות של הסקה באמצעות עצים לעומת אפשרויות אחרות

היתרון המשמעותי ביותר של הסקה המבוססת על עצים הוא יצירת החום הנעים והטבעי ביותר במרחב הביתי שלכם. חום שמגיע מבעירה של עצים להסקה הוא החום הנעים ביותר, כשהאוויר הוא עשיר ובריא ולא אוויר יבש של חימום חשמלי. היתרון של הסקה המבוססת על עצים לעומת אפשרויות הסקה אחרות הוא גם כן באיכות החימום, שכן עצים יוצרים בעירה בריאה ונעימה יותר מסולר או גז, וגם המחיר שלהם כחומר גלם יהיה בדרך כלל נמוך לעומת האלטרנטיבות. אם משווים את ההסקה לחימום תת רצפתי – הרי ששתי המערכות הן יעילות ביותר (ויש גם מקרים בהם החימום התת רצפתי מבוסס על עץ להסקה). היתרון שקיים לעצים הוא היכולת לתכנן ולהקים את מערכת ההסקה לאחר שמסיימים לבנות את הבית, בלי צורך בעבודה של הרמת כל הרצפה ושיפוץ כללי.

אל תתפשרו על פחות מאיכות החיים הגבוהה ביותר בבית הפרטי שלכם

הבית הפרטי שלכם צריך להיות המרחב הנעים שבו תבלו את שנותיכם עם המשפחה שלכם והיקרים לכם ביותר. הסקה המבוססת על עצים היא האלמנט הביתי האולטימטיבי – והבחירה הנכונה ביותר עבור חימום ביתכם.
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר