סאן היט - פרקט לבית עם חימום תת רצפתי

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

פרקט לבית עם חימום תת רצפתי

בבתים חדשים ובבתים שמבצעים בהם שיפוץ מאסיבי, מקדישים חשיבה רבה לנושא חימום תת רצפתי ובוחרים להתקין אותו וזאת לאור היתרונות הרבים שלו.
ברוב המקרים מתקינים מערך זה בכל הבית כדי ליצור מעטפת חמימה בחורף לכל בני הבית שנמצאים בסלון או בחדרים השונים וזאת על ידי הפעלה רוחבית ואחידה בשיטה חדשנית ומתקדמת.

התקנה של חימום תת רצפתי

את התקנה של חימום מסוג זה אפשר לבצע בבתים חדשים רק לפני שלב הריצוף ובבתים שמבצעים בהם שיפוץ, לאחר הרמת כל האריחים הישנים. לאחר ניקוי השטח מוודאים שהרצפה המוחלקת היא ישרה ובמידת הצורך מיישרים אותה.

השלב הבא הוא הנחת הצנרת עבור חימום תת רצפתי הפועל באמצעות צינור מגולגל שמניחים אותו בכל השטח והוא פועל באמצעות משאבת חום, או לחלופין חימום תת רצפתי על ידי הולכת חשמל.
בשני המקרים מדובר בפרויקט בטיחותי כיוון שהוא מורכב ממערך של צינור אחד ארוך ולכן המים אינם יכולים לזלוג ממנו ומערך החשמל מקובע כהלכה. לאחר ההתקנה מאפשרים למקום להתייבש כהלכה מחומרי העבודה ולאחר מכן אפשר להתקין את הפרקטים שנבחרו למטרה זו.
שיטת החימום היא שמפעילים את המערכת לאורך כל החורף בטמפרטורות מינוריות וכך תמיד הבית חמים ואין צורך לחמם אותו באופן שונה בכל יום.

בחירה של פרקטים

מבין סוגי פרקטים הקיימים בשוק, הפרקטים המתאימים ביותר להתקנה מעל מערך חימום תת רצפתי הם הפרקטים הטבעיים. זאת כיוון שהם עבים, מסוגלים לספוג את החום שבוקע מהמערכת התת קרקעית ועם זאת הם מבודדי חום ולכן מאפשרים הנאה מלאה מהימצאותם של לוחות העץ ברחבי הבית.
פרקטים שיש בהם שלש שכבות מתאימים גם כן להתקנה מעל המערכת. אך פרקטים שיש בהם פחות שכבות, או אלו שבנויים מחומרים סינתטיים מתאימים פחות למטרה זו.

הנראות של הפרקטים

כאשר בוחרים פרקטים טבעיים, הם מגיעים בגוונים טבעיים של חום, החל בצבע חום בהיר מאד ועד חום כהה כמו צבע אגוז תוך שימוש באופציות רבות בכל קשת הצבעים שביניהם. יופיו של הפרקט הטבעי הוא בכך שאפשר לראות בו במקרים רבים את טבעות העץ שנותרו כשכרתו את העץ. הדבר מוסיף לאותנטיות של הסטריפים היפהפיים.
אפשר להתקין אותם לאורך או לרוחב בהתאם לרצונם של הלקוחות, אך כאשר יש כמה חדרים, מתקינים את כל הלוחות בכיוון אחיד כדי ליצור נראות זהה ומרשימה בכל החדרים כיחידה אחת.
 
 
 
 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר