סאן היט - פתרונות חימום אפקטיביים ויצירתיים

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

פתרונות חימום אפקטיביים ויצירתיים

החורף הקר מניע אותנו לחפש פתרונות לחימום הבית. אז אם בעבר היו אלו תנורי הספירלה שהחליפו את תנורי הנפט האגדיים, הרי שהיום יש כבר הרבה יותר אופציות לחימום הבית כאשר לרוב מדובר בפתרונות יצירתיים המותאמים היטב למטרה. לכל חלל או מבנה אפשר להתאים את פתרון החימום המתאים לו הן מבחינה פונקציונלית כדי שהחלל אכן יהיה מחומם היטב ומה שלא פחות חשוב, זוהי ההתאמה של אמצעי החימום בהתאם לעיצוב הכללי של המקום.

אז אם בעבר יכולתם פשוט להיכנס לחנות למוצרי חשמל ולרכוש רדיאטור, תנור ספירלה או מפזר חום, הרי שהיום תוכלו לקבל הרבה יותר אך כמובן רק אחרי חשיבה ותכנון מעמיקים מה אכן יעניק לכם את הפתרון הכי אפקטיבי שיענה על כל הצרכים שלכם מכל ההיבטים.

 אז מה יש לנו להציע לכם?

חימום תת רצפתי

אמצעי החימום שהוא לא ממש חדש בעולם, הולך וצובר פופולאריות כאשר רבים בוחרים דווקא באמצעי החימום מהסוג הזה. מדובר בחימום מפנק ונעים במיוחד המשפיע על כל החלל של החדר או הבית. מדובר באמצעי חימום שהוא כמובן לא נראה לעין ועל כן הוא לא ישפיע כלל על העיצוב שלו. מעבר לכך יש את האפקטיביות הגבוהה של החימום דווקא בגלל שהוא מגיע מלמטה. כך הוא מתפשט היטב בחלל ויוצר תחושת חום נעימה שאינה מעיקה.

מובן שאת החימום הזה שי לתכנן בשלבים בהם מרצפים את הבית או לחילופין, להרים לשם כך את הריצוף. 

אנשים שכבר עשו את זה, מדווחים על תוצאות אפקטיביות במיוחד וחימום מאוד נעים בבית.

רדיאטורים מעוצבים

יש כאלה שלא רוצים חימום שהוא נסתר מהעין. מבחינתם, גוף חימום שהם לא רואים הוא כאילו אינו קיים. אז ברור שזו טעות אבל אנחנו לא מתווכחים איתם. אז בדיוק בשבילם יש לנו את הרדיאטורים המעוצבים. 

כבר לא חייבים לסבול מהרדיאטור המגושם שנראה לעיתים כמו פיל בחנות חרסינה אלא אפשר ממש להתאים את הרדיאטור לחלל הנתון וליצור בעזרתו מראה מעוצב ונעים.

האפשרות לבחור רדיאטור מתאים לחדר מאפשר לכם למעשה לעצב ולתכנן את המקום בצורה הרצויה לכם וכך אתם נהנים מחלל פונקציונלי שאפשר גם לחמם אותו בעת הצורך.

אקססוריז לחדר להגברת היעילות של החימום

יש עוד כמה דברים אשפר לעשות בבית כדי להגביר את היעלות של החימום.

דבר ראשון זה איטום של הפתחים. כלומר, חלונות, דלתות וכן הלאה. ברגע שהם אטומים, הקור לא יכול לחדור פנימה. ברגע שהקור לא נכנס, הרי שהאפקטיביות של אמצעי החימום עולה.

כך שכדאי לחשוב על הדבר ולבצע בדיקת איטום.

מלבד זאת וילון מתאים שיכסה את החלון או הדלת הפונה למרפסת עשוי להוסיף שכבת הגנה נוספת על החדר מפני הקור. קראו עוד על וילונות לבית.
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר