סאן היט - פתרונות חימום לבית בחורף - איך לשמור על בית חם ונעים

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

פתרונות חימום לבית בחורף - איך לשמור על בית חם ונעים

השאלה איך הופכים את הבית לחמים ונעים בזמן עונת החורף מטרידה רבים במדינה שלנו. למרות שבהשוואה למקומות אחרים בעולם, החורף בישראל הוא עדין למדי, עדיין יכול להיות קר מאוד בעונה הזו – ואנו נזקקים לאמצעי חימום שונים לבית. שמיכות מפנקות ומשקאות חמים לא יכולים לענות באופן מלא על הצורך בחימום, ולכן אנשים רבים משתמשים בפתרונות חימום מסוגים שונים בזמן החורף.   

פתרונות חימום שונים לבית

ישנם כמה פתרונות חימום שיכולים לחמם את גופכם וליבכם בזמן החורף. הפתרון הראשון והשכיח ביותר הוא מערכת מיזוג אוויר. מזגנים מהווים מקור רב של נחמה בזמן שקר בחוץ, וניתן לווסת את הטמפרטורה והעוצמה שלהם באופן קל ופשוט. מכיוון שלכל דירה יש את הצורה והמבנה שלה, כדאי להיעזר בשירותיו של יועץ מיזוג אוויר, כדי להתאים את המזגן הנכון לבית שלכם.
פתרונות אחרים לחימום הבית הם תנורי החימום. הראשון שבהם הוא תנור הרדיאטור, שמשמש כמקור חום נעים ואפקטיבי מאוד. הרדיאטור מספק חום בעוצמה לא קטנה, אך לעומת המזגן  - ניתן פחות לשלוט בעוצמה ובטמפרטורה שלו.
בנוסף לרדיאטור, ניתן להשתמש גם בתנורי ספירלה. תנור הספירלה היה נפוץ בעבר מאוד בארץ, אך יש לו כמה חסרונות מובהקים. ראשית, הוא פחות בטיחותי מסוגים אחרים של מקורות חימום. אם לא נזהרים ומתקרבים אליו יתר על המידה, במיוחד במקרה של ילדים קטנים או חיות מחמד, ניתן להיכוות ממנו בצורה קשה למדי. בנוסף, שריפות רבות התחילו כתוצאה משימוש בלתי זהיר בתנורי הספירלה. היתרון העיקרי שלו הוא בכך שעוצמת החום שהוא מספק גבוהה למדי, אך ככל שמתרחקים ממנו, מרגישים אותו פחות. לכן הוא אינו מתאים כל כך לחימום של כל הבית או לחימום חללים גדולים.
פרט לרדיאטור ולתנור הספירלה, ישנם גם מפזרי חימום קטנים, שמוכרים במספר שמות. מפזרי החימום מספקים חום רק למרחק קטן מאוד, ולכן גם הם אינם מהווים פתרון כולל לבית בזמן החורף.

היתרונות של מיזוג אוויר בחורף

שימוש במזגן לצורך חימום הבית בחורף, אם כן, הוא כנראה הפתרון היעיל והאפקטיבי ביותר. כפי שכל יועץ מיזוג אוויר יוכל לומר לכם, המזגן מחמם את כל החלל באופן די שווה, ניתן לשלוט בטמפרטורה שלו ובעוצמת האוורור, והוא גם מספק חום נעים ולא לוהט מדי, גם כאשר מתקרבים אליו.

לכן, אם אתם מתלבטים באיזה פתרון חימום להשתמש בחורף הקרוב, כדאי להתייעץ עם יועץ מיזוג אוויר, ולהתאים את גודל המזגן ואת הסוג שלו לצרכים של הבית שלכם. כך תוכלו לחמם את הבית באופן הטוב ביותר, וליהנות מפתרון חימום שהוא הרבה פחות מסוכן ורגיש משימוש בתנורי חימום, וגם מאפשר לכם שליטה טובה יותר על האקלים בבית. מיזוג אוויר הוא פתרון חכם ונוח לבעיית הקור בחורף, ובאמצעותו תוכלו לקבל חום נעים ברחבי הבית כולו, בכל זמן שתרצו. 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר