סאן היט - פתרונות חימום לחובבי השחייה לקראת החורף הקר

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

חורף הוא לא סיבה להפסיק פעילות שנהניתם ממנה כל השנה רק בגלל הקור והגשמים. יש דרכים נוספות ליהנות גם מהחצר היפה שלכם ובמיוחד אם בניתם בה בריכה שמשמחת אתכם וגם מזמנת לכם שעות יפות עם אורחים ובני משפחה. כל מה שצריך לעשות זה כמה פעולות לבניית הקירוי שמתאים לחורף ולתכנית האדריכלית של הבית שלכם, ואתם מסודרים גם לחורפים.

בניית פרגולות ודקים

שחייה בימים קרים בים מתאימה למשוגעים לדבר ואולי גם אתם אוהבים מדי פעם פעילות אתגרית כזאת, אבל רוב ימות השנה מיועדים לפעילות נעימה יותר, במיוחד בבית. אם אתם רוצים ליהנות מבריכת השחייה שלכם גם בחורף למה לא להוסיף לה מבנה מקורה שיכול להיות כל סוג של פרגולה או סככה או מרקיזה כלשהי. יש אין ספור פתרונות שעשויים להתאים לכם והם כפופים כמובן לכל מה שאתם מוכנים לעשות מבחינת רישוי ומבחינת התקציב שלכם. הדבר הנוח והנכון ביותר לעשות הוא כמובן לדאוג לכיסוי כלשהו, לגג שאפשר לבנות בצורה ביתן עץ, כמו פרגולה או גזיבו או אפילו לשלב זאת עם יריעות סינתטיות חזקות בצורת מרקיזה שבנויה לחורף. שיטה זאת מאפשרת לכם להפשיל את היריעות גם בזמן הקיץ וליהנות מהצל שהיא נותנת לכם. כך שלא תצטרכו בהכרח לוותר עליה בעונה החמה.

סגירת זכוכית ובניית דק

סגירת זכוכית מחוסמת ממש היא סגירה מאוד משמעותית שיכולה להעניק לכם חלל נוסף בחצר שאפשר לנצל אותו מצוין גם בקיץ. אפשר ליהנות מחימום בחורף כדי ליהנות מהאוויר הנעים או למזג אותו בקיץ כדי לשחות ולשבת ליד הבריכה גם בימים החמים. כך תוכלו לנצל במלואה את הבריכה בכל ימות השנה. במקרים כאלה אפשר גם לבנות דק לבריכה כדי שאפשר יהיה להקים את הפרגולה מעץ או מזכוכית עם פרופילים מאלומיניום. הכל לפי התקציב והטעם שלכם. עם זאת, לכל סגירה רצוי להוסיף את הרצפה מעץ שיכולה להיות התוספת שהולכת מצוין גם עם זכוכית וגם עם עץ או אלומיניום. היתרון העצום של עץ הוא החמימות שלו בחורף והנוחות שלו בקיץ. כך תוכלו ליהנות משחייה בבריכה מקורה ולצאת אל דק חמים ונעים. 

לא לשכוח חימום

היום מציעים פתרונות חימום שונים לבריכה, כשהם כוללים משאבות חום וחידושים טכנולוגיים שעוזרים לכם גם לחסוך בעלויות של החימום של הבריכה שלכם. זה חסכוני יותר וזה קל להפעלה וזה גם כולל בדרך כלל תוספת שהיא יתרון משמעותי – לגופי החימום נוספים גם פילטרים מיוחדים לסינון שערות וגופים אחרים במים כדי להגן על הגופים האלה. כך, אתם נהנים גם מחימום הבריכה וגם ממים נקיים. אתם יכולים לשחות בבריכה בכל שעות היממה ולכוון את החימום לשעות הפעילות שלכם ולחסוך עלויות הסקה.

לחמם את כל המתחם

אם תבנו קירוי לבריכה ולכל אזור החצר תוכלו גם ליהנות מדרך נוספת להבטיח שיהיה לכם נעים גם כאשר אתם יושבים מחוץ לבריכה, על הדק. הוספת חימום רצפתי על ידי חברות שמתמחות בכך גם מתחת לרצפת עץ נעימה ודקורטיבית הופכת את כל חוויית החורף להרבה יותר ביתית ונעימה. למעשה, רוב הבתים באירופה ובמדינות הקרות עושים זאת כשגרה בחורף, מה שהופך את כל החוויה להרבה יותר יוקרתית גם בישראל.

 

פתרונות חימום לחובבי השחייה לקראת החורף הקר

 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר