סאן היט - ציפוי נגד החלקה – לשם מה זה חשוב ואיפה נכון להתקין אותו

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

ציפוי נגד החלקה – לשם מה זה חשוב ואיפה נכון להתקין אותו


אחת מבעיות הבטיחות, או יותר נכון לומר, אחד הדברים הכי פחות בטוחים שאנחנו נאלצים להתמודד איתן, הן רצפות מחליקות. אנחנו יכולים למצוא רצפות כאלה בלא מעט מקומות. בין אם מדובר במבנים מסחריים, מוסדות ציבור, מפעלים, שטחי אחסון ועוד. 

מדובר ברצפה שהמבנה הבסיסי, החומר הבסיסי שלהן, עלול לגרום לנו להתחלק, בין אם אנחנו הולכים, רצים או מעבירים חומרים מסוימים על גבי הרצפה. זה נובע הן מהמבנה של הריצוף והן מהאיכות שלו. הרבה פעמים מדובר ברצפה שהיא מבריקה, ויכולה להיות בסיס מאוד ייחודי ומרשים מבחינת עיצוב, אך הבעיה היא שמבחינת שימוש, זה עלול להיות מאוד מסוכן. 

מעבר לכך שאנחנו מסכנים את עצמנו ואת הסביבה כשאנחנו בוחרים להשתמש ברצפה שכזו, הרי שאנחנו גם עלולים לפגוע בצורה משמעותית ביכולת שלנו לעבוד במקום. הרי אם נשתמש בריצוף מחליק, לא נוכל לבצע את עבודתנו כנדרש, לא נוכל להעביר חומרים או פריטים אחרים, אנחנו עלולים גם לגרום נזק לאריחים עצמם. מה שכמובן הופך את כל העניין להרבה פחות משתלם, והרבה יותר מסוכן. 

לשמחתנו הרבה, ישנן דרכים די פשוטות להתמודד עם תופעה זו, והיא באמצעות ציפוי נגד החלקה. מדובר על חומרים שונים אותם ניתן להתקין על גבי הריצוף, בשביל למנוע כל אפשרות להחלקה. אותם חומרים יכולים להיות מותקנים במקומות שונים על גבי המשטח, מקומות שנראים לנו משמעותיים, בין אם זה מבחינת היקף השימוש ובין אם זה מבחינת אופי השימוש. 

למשל, אנחנו נתקין ציפוי נגד החלקה במשטחים עליהם עוברים ילדים רבים. כך אנחנו יכולים להימנע ממצבים בהם הם עלולים להחליק. אנחנו גם נבחר להשתמש בחומרים כאלה, במקומות בהם נהוג לבצע עבודות שונות. כך נוכל לאפשר לעובדים שלנו לבצע את עבודתם כנדרש, בצורה אפקטיבית ובטוחה. 

איך אנחנו בוחרים באיזה חומר להשתמש

אנחנו יכולים למצוא מגוון חומרים שמונעים החלקה, החל מפסים מונעים החלקה, משטחים שלמים, אנטי סליפ וחומרים אחרים.
 
ראשית, אנחנו נבחר את החומר הנכון עבורנו, על פי סוג הריצוף. אנחנו נבחן מה בדיוק יכול להתאים על פי החומר של הריצוף, המבנה שלו, וכך נחליט בסופו של דבר, באיזה חומר ציפוי נשתמש. 

שנית, אנחנו צריכים להחליט על חומר הציפוי בהתאם לגודל המבנה וכיצד החומר יכול להשתלב במקום. זה נכון הן מבחינה פרקטית, והן מבחינת עיצוב וסגנון. בסופו של דבר, גם אם מדובר במקום עבודה, הרי שהציפוי אמור להתאים למבנה. 

שלישית, אנחנו נבחן את עמידות והחוזק של החומר. אין טעם לרכוש חומרים שיחזיקו מעמד זמן קצר ויהיה צורך להחליף או לחדש אותם. 

ארבע, יש לבחון את הציפויים השונים, על פי מידת ההתאמה שלהם לסוג החומרים שיכולים לעבור עליהם מבלי שייגרם להם נזק. 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר