סאן היט - שדרוג חדר האמבטיה כיצד עושים את זה בצורה נכונה

1-800-450-550 

שיחת חינם

FacebookYoutube
Sun heat חימום תת רצפתי
ווצאפ סאן היט - 24 שעות ביממה: 054-5405944

החברה המובילה בישראל למערכות חימום- חימום תת רצפתי מים / חשמל , רדיאטורים מעוצבים , מוצרי נוחות לאמבט

שדרוג חדר האמבטיה כיצד עושים את זה בצורה נכונה

 
כשאנחנו ניגשים לשדרג חדר אמבטיה, בדומה לחדרים אחרים בבית, עומדים לנו אמצעים וחומרים שונים שיכולים לעזור לנו בכך. נבחר במה שנכון לנו מבחינת עיצוב החדר אך גם מבחינת אופי השימוש בו וכן התנאים שעומדים לרשותנו. כך אנחנו נוכל לשדרג את החדר בצורה אופטימאלית.  
כשאנחנו ניגשים לשדרג חדר אמבטיה, כאמור, יש מגוון רחב של דברים שאנחנו יכולים להשתמש בהם לשם כך. בין אם מדובר בפריטי ריהוט, כלים סניטריים, מערכות שימוש ועוד. כמו כן, אנחנו יכולים לשדרג את החדר באמצעות אריחי קרמיקה מתאימים לחיפוי הקירות.

בחירת אריחי קרמיקה לאמבטיה, גם אם מדובר בחדר קיים אותו אנחנו רוצים לשדרג צריך להתבצע בדרכים שונות על מנת שיתאים לסגנון, עיצוב ומבנה החדר. ישנם פרמטרים שונים שיכולים לעזור לנו בתהליך הבחירה.

שלושה פרמטרים לבחירת אריחי קרמיקה

כשאנחנו מחפשים אריחי קרמיקה לאמבטיה, יש לנו אפשרות ליהנות מקטלוג עשיר ומגוון של סוגים ודוגמאות. אלה נבדלים אחד מהשני הן בסוג האריחים על פי המרכיבים שלהם, הן באיכותם וכמובן גם בעיצוב ובסגנון שלהם. עלינו להקפיד ולשים לב לכל פרט ופרט, על מנת לבחור בסופו של דבר אריחים שיהיו גם יפים, גם איכותיים וגם יחזיקו מעמד לאורך זמן.
הפרמטר הראשון שעלינו לבחון זו יכולת השחיקה והעמידות של האריחים. ככל שהם יהיו עמידים ובעלי שחיקה גבוהה יותר, כך הם יוכלו להחזיק מעמד זמן רב יותר. לכן אנחנו צריכים לבחור אריחים חזקים ואיכותיים. אנחנו יכולים להשוות בין סגנונות שונים של אריחים בשביל לוודא בסופו של דבר, אילו אריחים יתאימו לנו יותר.

הפרמטר השני הוא המשקל של האריחים והיכולת שלהם לעמוד במקום בו אנחנו מדביקים אותם לאורך זמן. חשוב לזכור שעם השנים, סביר להניח שהדבק יישחק, אנחנו עלולים להתמודד גם עם דברים אחרים שישפיעו כך או אחרת על היכולת שלנו לעבוד עם האריחים מבלי שנצטרך להחליף אותם.
הפרמטר השלישי הוא האופן בו האריחים בנויים, מה הגודל של כל אריח וכיצד זה משפיע על היכולת להדביק אותו לקיר וכן על העיצוב של החדר.

מה יכול לעזור לנו לשדרג את החדר?

כמו שציינו ישנם דרכים ואמצעים שונים בעזרתם אנחנו יכולים לשדרג את חדר האמבטיה. אחת הדרכים האפקטיביות, היא להשתמש במערכות חימום תת רצפתי. מדובר על מערכות שניתן להתקין מתחת לרצפה והן יאפשרו לנו ליהנות מרצפה מחוממת בכל פעם כשאנחנו יוצאים מהמקלחת. מערכות כאלה אפשר להתקין בכל הבית ולא רק בחדר אמבטיה כמובן.

כשאנחנו ניגשים לשדרג חדר אמבטיה, בפרט כשאנחנו מחליפים אריחים וריצוף, זה זמן אידיאלי עבורנו לבצע התקנה של מערכת כזו, שכן אם אנחנו "חושפים" את החדר, זה זמן טוב לבצע את התהליך ולא לחזור עליו שוב בעתיד. כעת בכל פעם כשנסיים להתקלח, נהנה מרצפה חמה ונעימה.
 
 
 
 
חימום תת רצפתי - חימום תת רצפתי חשמלי זה SunHeat
דף הבית            אודותינו            שירותינו            מבצעים חמים            מאמרים            צור קשר